Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » 18. születésnapra mit ajánloto...

18. születésnapra mit ajánlotok meglepetésnek?

Figyelt kérdés
A barátomnak jövőhéten lesz a 18. születésnapja és lövésem sincs mit szervezzek vagy vegyek neki. Én inkább kettesben szeretném tölteni, meghitten stb.. de egyben azt is szeretném, hogy emlékezetes legyen a számára. SEGÍTSETEK!
2012. febr. 12. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Csinálj egy jó kis bulit neki, haverokkal pizza, pia, zene.

Előtte való este, vagy utána pedig kettesben, pezsgő csoki, ajándékozás, kis romantika. :)

2012. febr. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ez egynek nem rossz, köszönöm
2012. febr. 12. 22:08
 3/5 anonim válasza:

Szerintem a családinál legyél ott, és külön szervezz neki pl. másnap egyet amikor csak ketten vagytok. Ekkor lehet kicsit romantikusabban mint az átlag napokban. Átmész hozzá megleped egy tortával, stb.


Ajándékként pedig ajánlom az ezüst karkötőt (vastagabbat) már 3-4 ezerért nagyon jókat lehet kapni és örülnek általában neki. =)

2012. febr. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Amit én javaslok. Ha bulit akarsz neki csinálni de emlékezeteset csinálj egy olyat ahol te ott leszel meg a közeli barátai, és akkor jól el lehet lenni mindenkivel ez tuti befog válni. Sőt ha teheted legyél ott a családi bulin is, örülni fog neki hidd el. Majd utána pár nappal vagy másik hétvégén csinálhatsz egy romantikus napot is amikor csak kettesben vagytok kizárjátok a külvilágot és akkor romantikáztok, filmeztek és még sok minden mást :) Hidd el ennek örülni fog. Ajándéknak szerintem a legjobb ötlet az ha veszel neki pár apróbb dolgot csakhogy egyen egy kézzel foghatóbb emléke is meg ha esetleg anyagilag úgy vagy, vagy esetleg van szexi ruhád akkor vedd magadra, legjobb egy szexi fehérnemű ez olyan emlékezetes lesz majd neki hogy még 80 év múlva is emlékezni fog rá, hidd el :)

20/L

2012. febr. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, igazán jó tippeket adtatok!! :)
2012. febr. 15. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!