Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Extra ajándékötlet Édesanyám...

Extra ajándékötlet Édesanyám 50. szülinapjára?

Figyelt kérdés
Egyszerűen kifogytam az ötletekből, Ő tipikusan az az ember, akinek "mindene megvan", de eléggé otthonülős típus, tehát így szolgáltatás (színház, koncert, masszázs, stb) se nagyon jöhet szóba. Apukámtól wellness-hétvégét fog kapni, tehát az is kilőve. Az utóbbi két évben minden alkalomkor a most két éves unokájával kapcsolatban kapott vmit, úgyhogy az is más egy kicsit snassz lenne. Van valakinek vmi jó ötlete?
2012. febr. 20. 14:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Nézelődj itt, hátha gondolatébresztőnek jó lehet:

[link]

2012. febr. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lesz nagy buli? Csináltathatnál olyan tortát, amin családi képek vannak pl, csak mint extra.
2012. febr. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ráncfelvarrás?Vagy botox kezelés?Fiatalító eljárások?


Én ezeknek örülnék a legjobban ha 50 éves lennék.

2012. febr. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindhárom választ! Az első két ötlet befutó lehet.:) Várok még, hátha akad még valakinek vmi jó elképzelése.
2012. febr. 21. 14:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Szeret főzni sütni cukrászkodni???Zenélni? mi a kedvenc színe állata??? Én mindig annak örülök a legjobban ha nekem valaki nem is hoz ajándékot minek???? a barátaim nekem ez a világon a leg nagyobb ajándék:D
2012. febr. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!