Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Nemsokára lesz a szülinapom...

Nemsokára lesz a szülinapom (13) és anyáék nem engedik, hogy osztálytársakat hívjak. De azt megengedik, hogy a család eljöjjön, milyen meghívót készítsek? (lent) KÉRLEK!

Figyelt kérdés
szeretem a lila szineket,szeretek programokat készíteni pl.:útvesztő(lakásban) kvíz stb. KÉRLEK SEGÍTSETEK!! 2HETEM VAN
2012. febr. 20. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit mondanak,miért nem engedik az osztálytársakat?
2012. febr. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, hogy én sem a kérdésre válaszolok, de miért nem engedik a szüleid? Jó, én sem örülök ha 40 gyerek szétb.rmolja a lakást, én 4-5 gyereknél szoktam meghúzni a határt. Ráadásul nem egy olyan nagy összeg egy otthoni buli.


Ja, amúgy ha van helyed és lesznek hasonló korúak, akkor én a pinatat ajánlom. Annak az elkészítése nagyon olcsó, csak a "töltelék" kerül több pénzbe. Viszont nagyon élvezik...

Meghívóra meg nem kell nagy meló, én Power Pontban szoktam elkészíteni, rá vagy a gyerekek fényképét rakom, vagy egy mesefigurát (neked lehet valami sztár vagy amit szeretsz).


Ez pl. pont egy hello Kittys, de mást is tudsz összerakni.


[link]

2012. febr. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát azért nem engedik mert a 4.en lakunk pici a lakás =( am köszi az ötleteket..
2012. febr. 21. 13:40
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem kell lakásban bulizni, és méregdrágán helyet sem bérelni. Amúgy is kinőttetek a játszóházból és a mekiből.


Az én lányomat legutób bowlingozni hívták, ott tartottak szülinapot. Nem kell flancos plázába menni, vannak sokkal olcsóbb helyek is. Kajának meg lehet kérni helyben pizzát és otthonról tortát vinni.


A másik ötlet, de ahhoz még hideg van: Egy másik bulit egy park játszóterén tartottak piknik szerűen.

2012. febr. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!