Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek neki?

Mit vegyek neki?

Figyelt kérdés

Barátnőmnél ma lesz (du. 3-4 körül) egy kis baráti össze jövetel születésnapja alkalmából.

Már szólt pénteken de én nem írtam fel és el felejtettem.

Mit vegyek neki? Valami könnyen beszerezhető kéne..mert elmenni nem tudok sehova és zseb pénzem se nagyon van úh. ötletes és olcsó ha lehet.

Plz Help.

Szereti a kutyákat tavasszal kezd majd lovagolni, barátkozós bár kicsit felvágós lány.

ő 14 lesz szerdán

én 13 múltam szeptemberben.


2012. febr. 21. 01:00
 1/6 étoile et lune válasza:
Én ebben a korban még örültem a plüssnek - vannak olcsóbbak is, csak ne legyen gagyi, amin látszik, hogy olcsó volt. vagy vegyél neki szív alakú Milka csokit, toldd meg egy szál virággal. Mondjuk én a bögréket is szerettem, meg még most is, mert a vizet is bögréből iszom...:) Szóval valami aranyos szívecskés bögre, benne csoki, virág, ennyi simán elég.
2012. febr. 21. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Kutyás vagy lovas hűtőmágnes, nagyon jókat lehet kapni és az áruk sem húzós. Azért majd megírhatnád, végül mit vettél! :)
2012. febr. 21. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csokoládét.
2012. febr. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kutyás füzet és egy tábla csoki.
2012. febr. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Bon-bon meg egy olyan csoki ami a kedvence meg meg próbálok keríteni valami virágot.
2012. febr. 21. 12:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Ott a szomszéd kert xD
2012. febr. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!