Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vehetnék a bátyám 20....

Mit vehetnék a bátyám 20. születésnapjára?

Figyelt kérdés
A testvérem nemsokára 20 éves lesz és fogalmam sincs, hogy mit vehetnék neki. Szeret focizni. Szakácsnak tanul. várom a tippeket :)
2012. febr. 22. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Lepd meg egy focilabda alakú tortával.:-D Mindkettőt összefoglalja amit szeret,főzés+foci.:-)


Amúgy bármi olyannal megajándékozhatod,aminek tudod hogy te is örülnél,persze most itt nem a lányos dolgokra gondolok,hiszen ő férfi.

Nem kell nagy dolognak lennie,én azt veszem észre,hogy az átlag jobban örül a kissebb de szívből jövő ajándékra.


Tanácsom: rendelj meg egy focilabda kinézetű tortát,rakasd egy szép kis dobozba,és arra írd rá,hogy ajándékom neked életed két nagy szenvedélye.Szerintem nagyon örülne neki,és még vicces is lenne,hogy 20 évesen focilabda tortát kap.

2012. febr. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Válaszoló: nem cukrásznak tanul hanem szakácsnak, nem mindegy :)

Kérdező: azt vegyél neki amit régóta szeretne már, valószínűleg emlegetett ezt-azt

2012. febr. 23. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm mindkettőtöknek :)
2012. febr. 23. 14:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Vegyél neki egy márkás foci labdát és tedd bele egy tányérba! :D xD
2012. febr. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
szerintem irass alá egy pólót vagy kötényt egy szakáccsal vagy focistával!
2012. márc. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Menj el egy táblaboltba, és vegyél neki egy 20-as táblát, esetleg alakítsd át órának, írjátok alá a családban, barátokkal stb..


vagy ha nincs pénzed venni, menj ki este az utcára és szerezz egyet :D

2012. márc. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!