Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Egy 15 éves (16 lesz) lánynak,...

Egy 15 éves (16 lesz) lánynak, mit vegyek ajándékba a szülinapjára?

Figyelt kérdés

Kb 2 hete járunk, és szeretnék segítséget kérni, hogy szerintetek mit vehetnék neki, aminek örülne.

Már előre mondom, hogy parfümöt nem szeretne.

Előre is köszönöm a válaszokat!


2012. márc. 5. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy jöttetek össze. Ha magamból indulok ki, még alig ismeritek egymást. Intézd el valami kis biszbasszal, aranyos kulcstartó, praktikus és kicsi zseblámpa vagy mittudomén. Nem ölnék bele 600 Ft-nál többet.
2012. márc. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
16/L vagyok. Én igazából beérnék egy bonbonnal, meg pár kedves szóval, esetleg egy plüssel, apró dologgal. Nem kérnék nagy dolgot. :)
2012. márc. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Én a lány barátaimnak csokit vagy valami hasonlót szoktam ajándékozni. :) És természetesen felköszöntöm, puszi, stb.

Szerintem ezt barátnőnél sem kell jobban eltúlozni (főleg hogy ilyen fiatal a kapcsolat), esetleg ha jobban ismered, akkor vehetsz neki valami személyes kis tárgyat, ami rád emlékezteti, vagy a kettőtök kapcsolatára, a kedvenc csokiját, vagy valami hasonlót.

Szerintem a szándék a lényeg amúgy is. Én úgy vettem észre, hogy azt mindenképp értékelik, ha eszedbe jut a születésnapjuk (facebook nélkül is :P) és felköszöntöd őket. Ez persze mindenkinek jól esik! :)


18/F

2012. márc. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Mivel még nem vagytok olyan rég együtt, így feltehetőleg nem ismerhetted ki eléggé. De az biztos, hogy ha az adott napon felköszöntöd, egy szál virág mellé is már szép gesztusnak vehető.. és nem kell ehhez rengeteget költened, egyszerűen csak lepd meg ilyen aprósággal: tetszeni fog neki.

16/L

2012. márc. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kb 2 éve ismerem, azóta minden nap találkoztunk iskolában, de csak most kezdtünk el járni.

Ha bonbont veszek, kb milyen értékben kéne?

2012. márc. 10. 13:30
 6/6 anonim válasza:

Az érték mindegy... A lényeg, hogy olyan legyen, amit szeret. Vagy olyan, amiről köztudott, hogy finom. :D Esetleg egy szál virág, csók, és egy együtt eltöltött délután. Értékelni fogja, és örül majd neki. ;)


18/F

2012. márc. 11. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!