Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » 20. szülinap fiúnak. Mi lenne...

20. szülinap fiúnak. Mi lenne jó ajándék?

Figyelt kérdés

Inkább ide sorolom fel az ötleteimet, mielőtt valaki lehurrogna értük.

Mennyire gáz ha egy nagy plüsst veszek fiúnak? Én imádom a plüssöket, és nekem nagyon sok van. De nem akarok olyat adni neki, ami nekem tetszik, de neki nem tetszene.

Meg tortára gondoltam még. A torta ötletem biztosan tetszeni fog neki, mert teljesen hozzá illő mintás lesz.

De ezeken kívül nincs más ötletem. Ha a plüss nem jó? Valami egyedit szeretnék adni.. ötletek?

L/18


2012. márc. 7. 16:28
 1/4 anonim válasza:
www.meglepkek.hu
2012. márc. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

szerintem,kérdezd ki trükkösen!:D Kérdezd me gtőle,hogy milyen cuccai,játékai vannak! :D Hátha onnan nyersz ötletet.

Pl: Ha van egy Harry Potter könyve,mondjuk az első rész,és imádja,akkor vedd meg neki a második részt! :D

2012. márc. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az első válasszal sokra nem mentem..

Második válaszoló. már majdnem jó, csak annyira utál olvasni, hogy még mérges is lenne ha könyvet vennék :D Inkább az elektrotechnikai dolgok érdeklik. Én pedig nem nagyon értek ezekhez (: És nemigazán mond semmit, amire szüksége lenne, vagy szeretné. Még csak 4 hónapja vagyunk együtt, ugyhogy fogalmam sincs mi lenne jó..

2012. márc. 13. 17:28
 4/4 anonim válasza:

www.bigyoshop.hu itt rengeted érdekes és hasznos, haszontalan bigyót találsz, ami még nekem is tetszik, és jopofa:D


18/F

2012. ápr. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!