Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Egy 11 éves gyereknek mi a...

Egy 11 éves gyereknek mi a megfelelő szülinapi ajándék?

Figyelt kérdés
Lány
2012. márc. 9. 10:35
1 2
 1/16 anonim válasza:

Ne feltétlen tárgyban gondolkodj.

Esetleg vidd el valahova, amit szeret stb... Cirkusz, vidámpark, állatkert, mozifilm, étterem, stb...

2012. márc. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
Könyv.
2012. márc. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
40%
egy kisállat, mondjuk egy kutya, vagy egy cica
2012. márc. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Kisállat? És a szülők meg szívjanak vele a következő 5-10 évben. Remek ötlet!
2012. márc. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
Kisállatot ne vegyél, egy ekkora gyereknek nincs akkora felelősségérzete és a szülőkre maradna, vagy menne a menhelyre. Kérdezd meg a szüleit mit szeret, és azzal kapcsolatban keress neki ajándékot, de vehetsz neki valami ékszert is akár, ezeket szeretik, vagy ha már sminkelhet, vehetsz neki valami borzasztó csillogó körömlakkot azért is odavannak ennyi idősen :D
2012. márc. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
könyvek-társasjáték
2012. márc. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Horgászbot! Legalább szabad levegőn lesz az a kölyök...
2012. márc. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
színes illatos tollak, könyvek,(fairy oak) ez nagyon jó könyv meg a többi része is én többször is elolvastam :) értené is varázsolnak is benne illemet is tanul :) imádom :) emlékkönyvet , ruhát, karkötőt amin a neve van....akár telefont ha nagyon akar bár azért talán azt még nem :)
2012. márc. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én kb. 11 évesen plüssállatokat kaptam, játékbabának ruhákat meg ilyesmit, mesekazettát, esetleg ceruzákat, festéket stb. de a mai gyerekek már telefont, sminket, divatos ruhát, cipőt akarnak 11 évesen. A szülőket kérdezd meg, hogy mit vegyél neki, ők biztos jobban ismerik a kislányt.
2012. márc. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

" Kisállat? És a szülők meg szívjanak vele a következő 5-10 évben. Remek ötlet!"


Egy hörcsög, vagy egy aranyhal nem él meg csak 2 évig. Vagy addig se.

2012. márc. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!