Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Milyen szülinapi ajándékot...

Milyen szülinapi ajándékot vegyek barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Osztálytársam, és tippem sincs, hogy mit vegyek neki. Már kapott tőlem olyan bögrét, amin közös képünk van, parfümöt is, stb. Fontos, hogy ne legyen drága!

18l


2012. márc. 9. 17:32
 1/7 anonim válasza:

Ha még nincsen plüss állata és szereti őket akkor vegyél neki egy plüssmaciit amibe mondjuk az van beleírva h best friend.közöskép..stb.:D vagy csinálj neki saját készítésű ajándékot.:)

Egyszer nekem barátnőm saját maga varrt karkötőt és hozzá egy ilyen kis fejpántot.:D

Könnyen el lehet készíteni.:) remélem segítettem..Boldog szülinapot neki.! :)

2012. márc. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Menj be egy ajándékboltba, kizárt, hogy ne találj valamit.
2012. márc. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát ne plüssjátékot, 18 évesen gondolom már nem ilyenekre vágyik.

Házi készítésű ékszer jó ötlet, nagyon szép gyöngyöket, medálokat lehet már venni, amikből olyan ékszert készíthetsz, mintha csak a boltban vetted volna.

2012. márc. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Süss neki tortát
2012. márc. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Hát, ha eléggé ismered, biztos tudod, mi tetszene neki. Ha nem, akkor például aranyos ötlet egy friends (vagy ha legjobb barátnők vagytok, akkor BFF) nyaklánc, aminek persze az egyik felét ő, a másikat te hordanád. Gondolom, tudod milyenre gondolok. Szerintem az ilyet nem árulják nagyon drágán. :) De ha tudod milyen zenét szeret, megvehetnéd a kedvence legújabb albumát, vagy bármilyen cuccot, amit szeret. Ahhoz, hogy jó ajándékot vegyél, kellően ismerned is kell, ha érted, mire gondolok. Remélem segítettem valamit. :)
2012. márc. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2012. márc. 9. 18:14
 7/7 anonim válasza:
Plüss, nyaklán amibe képet lehet rakni, saját készítésű fotóalbum, párna :DD
2012. márc. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!