Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Barátnőmnek hamarosan szülinap...

Barátnőmnek hamarosan szülinapja lesz. Az ikertesójának is illik valamit vinnem/vennem?

Figyelt kérdés
22 évesek lesznek.
2012. márc. 9. 18:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem valami apróságot illene, egy doboz bonbont, vagy hasonlót, aminek örülne.
2012. márc. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
13%
Mázlista. A helyedben ezen egy pillanatig se gondolkoznék, és mindig két ajándékot vinnék, pontosan ugyanolyat mindkettőnek, vagy csak egy közöset.
2012. márc. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 yuda ***** válasza:
91%

Nem értek egyet a 18.20-assal, mert csak egyikőjük áll közelebb hozzád, másik tesóhoz semmi közöd.

Nyílván nem ugyanakkora értéket vesz az ember barátjának, mint egy ismeretlennek. Valami jelképes ajándék oké,ha már elmész hozzájuk, de semmiképpen nem ugyanaz az érték. Bátran különböztesd meg a barátodat, hiszen ő a barátod. :)

2012. márc. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem meg pont de.
2012. márc. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
13%
Vagyis jelképesen illik ugyanolyat szerintem, mert ha ikrek, főleg ha teljesen ikrek, akár a másikat is választhatta volna. De ha nem egypetéjű ikrek, akkor valóban nem kell ugyanazt, viszont mindenképpen fontos, főleg, ha egy fedél alatt laknak még. Ez nagyon udvarias gesztus lenne.
2012. márc. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Párom az egyik, tehát nem barátom. :)

Nem egyformák, kétpetéjűek. De gondolom így is vigyek valamit nem?

2012. márc. 9. 18:35
 7/11 yuda ***** válasza:
78%

68%os válaszoló! Mi ez a beteges lepontozásod és mi köze az egyetéjűségnek, vagy mit misztifikálsz hogy választhatta volna a másik tesót is? Mi ez a sok lehetőség benned?

Mi lett volna ha..és akkor mi lett volna ha? Miért?

Nem lett és kész. Egyik tesó a barátja és ez tény. Nincs itt semmi olyan, hogy ha máshogy dönt, vagy mindenféle peték. :D

Egyik barátnője, másik nem. Tény. Egyikőjük közelebb áll hozzá, másik nem. Mit összeerőlködsz elvi lehetőségeken?! Túl sok sci-fit nézel és ez ártalmas a szürkeállományodra. Nincsenek múltba visszanéző lehetőségek.

Most a most van, a mában élünk.Barátság nem petéktől függ, hanem személyiségtől, körülményektől. Ez így alakult és mit összemagyarázol. . . :D

Kész!

2012. márc. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
85%

Hát én a (nem iker)tesóm barátjától szoktam szülinapomra kapni valamit, nem kell nagy dolgokra gondolni, egy virág, vagy bonbon. Ez persze attól is függ, hogy mennyi ideje vagytok együtt és, hogy ismered-e a tesóját személyesen.


Amúgy szerintem vigyél neki mondjuk egy tábla csokit, biztos jól fog esni Neki, hogy rá is gondoltál:) De azért nem kell olyan jelentőségű ajándék, mint a barátnődnek.

2012. márc. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
92%
Sztem egyértelmű h valami aprósággal őt is megajándékozod. amúgy ez h ha egypetéjűek akkor ugyanazt kell venni, meg egy közöset... ez nagyon nagyon hülyeség, ne is haragudjatok. attól mert egypetéjű ikrek, attól még két személy :s bocsesz, csak én is iker vagyok, és ez rohadtul tud idegesíteni!!
2012. márc. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
8%
18:39-es gyakorlatilag megkaptad a lepontozást ismét.
2012. márc. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!