Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Hogy vegyem rá aput? Lassan...

Hogy vegyem rá aput? Lassan itt a szülinapom. ;$$

Figyelt kérdés

1,5 hét múlva lesz a szülinapom, és telefont szeretnék,viszont nem nem nagyon állunk most úgy, hogy kapnék :/ Előfizetésen gondolkodtam, ha nem olyan drága a telefon, a havi díj se. *.* De apum nem nagyon akar bele menni. :/ Valami tipp hogy vegyem rá? :$$

16L


2012. márc. 25. 15:57
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
De ha tudod, hogy nem álltok úgy anyagilag, akkor miért akarod kierőszakolni belőle? Nem lenne semmi lelkiismeret furdalásod?
2012. márc. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem sehogy, ha nem megy, nem megy. Én egy tininek soha a büdös életben nem vennék előfizetéses telefont, az fix! Elég marha az a szülő, aki igen, vagy sok fölös pénze van. Hiába nem sok a havidíj, ha lebeszéled a keretet, utána tovább számláz, nem lehet kontrollálni. Inkább a feltöltőkártya, ott meg tudja szabni a szülő, hogy mondjuk 2havonta egy 3000-res kártya és tökmindegy, hogy 2 nap alatt lebeszéli, utána nem lesz neki feltöltve.
2012. márc. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
93%
Sehogy ne vedd rá, ne hozd szegényt nehéz helyzetbe, ha lenne módja rá biztosan megvenné.
2012. márc. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
98%
Ha neked ez annyira fontos, akkor beszéld meg vele, hogy ne vegyen most semmit a születésnapodra, amit rád szánt, tegyétek félre és gyűjtögess hozzá. Had lássa, hogy ha szeretnél nagyon valamit, akkor teszel is érte.
2012. márc. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
78%
Utolsó: Nekem számlás van,de én tudok bánni a pénzzel. Még a keretet se lépem át! Anyával,apával ingyen beszélek mondjuk,de ne általánosíts! Köszi! (:
2012. márc. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
50%
Előző vagyok: Nem utolsó,hanem 2.! Bocsi!
2012. márc. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
81%
Ne sanyargasd a szüleidet. Elég rossz ez így is nekik. Legyél szófogadó, jó tanuló, segíts otthon sokat!
2012. márc. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Nincs nagy "pofázhatnékom" :D szóval .. Tudom ha módja lenne rá akkor megvenné, de a tesómnak azonnal rohant amikor kérte, 40.000 forintos telefont valami gyerekné hagyott, vagy valahogy hozzá került, nem is érdekli. Ha meg már ki lett fizetve akkor nem lesz gond:D Meg nyáron amúgy is vállalnék diákmunkát, szóval akkor még be is tudnék szállni.
2012. márc. 25. 16:07
 9/27 anonim válasza:
Van olyan előfizetsé (uncsimnak ilyen van) ami 3ezer ft-ig beszélhető és onnan tul nem tud telózni!Minden hó 3.án megy rá neki a pénz ha lebeszéli a másik hónap 3. nem tud telózni!30-nál vették!talán 2990 ft volt ilyen érintős vagy milyen!
2012. márc. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Hát amit kinéztem az is 2000 körül van. Nyáron meg ha ott van a diákmeló, nincs gond:) Ez meg nem olyan eget rengető összeg. Ha meg apu nem megy bele, akkor majd anyu. Neki először a 30-as kártyát mondtam, ő bele ment, kérdezte mennyi mondtam olyan 5000 körül van, azt mondta neki oké, a fizetéséből meg havi 2000 nem olyan sok. :)
2012. márc. 25. 16:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!