Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » 19 éves barátomnak mit adjak...

19 éves barátomnak mit adjak szülinapjára? Kifogytam az ötletekből,2éve vagyunk együtt. Köszi : )

Figyelt kérdés
2012. márc. 26. 17:12
 1/10 anonim válasza:
0%
kapd el aszt szpd le
2012. márc. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
19%
Szakíts vele. Ha már 2 év után nem tudsz neki semmit adni, akkor felesleges kitenned magad annak a gyötrelemnek, hogy 10 év után hónapokig ezen gondolkozz.
2012. márc. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
0%
Jobban jársz,ha beütöd a google-be.
2012. márc. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#1. Közönséges vagy.,

#2, sajnálom, ha te ilyen miatt szakítanál a pároddal.

#3. már megvolt

2012. márc. 26. 17:47
 5/10 anonim ***** válasza:
Még csak két kéve vagytok együtt, és már nincs ötleted?
2012. márc. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Vegyél neki napszemüveget tokkal.
2012. márc. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben vagy készíttetnék egy egyedi pólót, bögrét, párnát, vagy meglepném egy jó kis nappal.

Én például vettem egyszer egy nagyon jó kis kulcstartót, amire nagyon vágyott már. Becsomagoltam és betettem egy átlátszó zárótasakba. Mondtam neki, hogy jó lenne egyet sétálni, és amikor a mozi elé értünk, csak annyit mondtam, meglepetés, és beültünk egy olyan filmre, amit ő nagyon szeret (akció). Előtte vettünk pop-cornt, aztán mikor leültünk várni, hogy bemehessünk a filmre, 'eszembe jutott, hogy jó lenne, ha venne még egy kis nasit is, persze adok rá pénzt, mert ez az ő napja. Miközben ő várt, belecsempésztem a Pop Cornba a zárótasakban elrejtett kulcstartót. Amikor rábukkant olyan hangosan felnevetett, hogy mindenki minket nézett. :) De nem volt baj, mert tudtam, hogy jól esett neki. Utána pedig... Jó éjszakánk volt!

Egyszóval nem ez volt a legdrágább szülinapi ajándék, mégis nagyon örült neki, és sosem felejti el. És én sem! :)

2012. márc. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy mi csak sablonötleteket tudnánk adni, viszont ti már együtt vagytok két éve, és ilyenkor már ildomos valami személyesebbel kedveskedni, nem pedig csak egy pulcsival vagy egy könyvvel. Bár végesetben ezek is jók.

De pl meglephetnéd valami 'nem-tágyi' ajándékkal is. Szervezel pl egy romantikus estét. Főzöl-sütöl valami finomat, megvacsiztok, aztán kellemes fürdő együtt, masszázs, majd jöhet a móka.

Tárgyi ajándék: könyv - amit szeret, pulcsi, valami márkás bor, ékszer - ha hord. Hirtelen ennyi jutott eszembe.

Viszont ha el vagy eresztve anyagilag, akkor még lenne pár ötletem. :D

(Vidd el léghajózni, ejtőernyőzni, wellnessbe.. )

2012. márc. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%
Sztem egy ékszíjtárcsát vegyél neki a körfűrészükre.
2012. márc. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi, találtam egy-egy jó ötletet!:)))
2012. márc. 27. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!