Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit csináljak apukám szülinapj...

Mit csináljak apukám szülinapjára?

Figyelt kérdés
Saját kézzel szeretném de nem tudom mit csináljak..
2012. ápr. 13. 15:07
 1/5 anonim válasza:
Nekem például nincs kézügyességem ezért nemigen tudok ajándékot készíteni neki ... ;) de viszont tudok hegedülni és a tavalyi szülinapjára írtam neki egy dalt.. Én nem tudom te miben vagy jó de próbálkozhatnál hasonlóval :) Bármit is csinálsz biztos nagyon fog neki örülni.. Az én szüleimnek ez többet ér mint a drága bolti ajándék jó ötlet h saját készítésűt csinálsz! Sok sikert! ;)
2012. ápr. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát attól is függ mennyi idős vagy. Ha elég nagy akkor egy finom rántotta, vagy szendvics is jól esne neki reggelire szerintem, kis rajzolt kártyával rajta üzenettel. :)
2012. ápr. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi az amit szeret az apukád? Ahhoz kapcsolódóan könnyen találsz olyat amit eltudnál neki készíteni. Én apám imád motorozni, azzal kapcsolatban színes papírból kreáltam neki egy bukósisak feliratot amit a szülinapján ragasztottam fel az egyik bukósisakjára. Nagyon jól néz ki és imádja, de nem meri hordani mert sajnálja ha esetleg tönkre menne. De cserébe azt a sisakot kirakta a nappaliba az egyik polcára ahol a motoros gyűjteményei vannak. :)
2012. ápr. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
1 finom tortát, tetejére m&m drazsék, hogy szép színes legyen, esetleg ki tudod rakni belőle a számokat.
2012. ápr. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az én apukám pl. szereti ha maszírozzák és csináltam kis kupon féleségeket hogy 1 óra masszázs fél óra masszázs ilyesmit
2012. júl. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!