Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Nem tudom mit vegyék a barátnő...

Nem tudom mit vegyék a barátnőm nek 12 születésnapjára, azt mondta inkább játék mint ékszer de mit vegyek egy 12 éves lánynak? Játékot? Am nem szerelemből barátnő hanem haver barátnő.

Figyelt kérdés
Ja és nincs túl sok pénzem
2012. ápr. 14. 14:36
 1/4 anonim válasza:

Játékot nem tudnék ajánlani , de hogyha az ékszer is jó , akkor egy olcsó egyforma karkötő/nyaklánc/gyűrű - baratságékszer (pl:barátságkarkötő) sztem jó lenne.

Vagy készíts Te magad pl_: egy albumot , emlékkönyvet , a ti régi dolgaitokból (pl: színház/mozi jegyek , közös rajzok , fotók , ilyesmi )

2012. ápr. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi ezzel jó ötletet adtál ;-)
2012. ápr. 14. 20:22
 3/4 anonim ***** válasza:
játék: társasjáték, valami jópofa plüss, valami érdekes íróeszköz
2012. ápr. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
vegyél ojat ami kreatív és nemis számítana rá;). az ilyenek a legjobb meglepetések. pl egy ojan tárgy, dolog ami egy közös emléketekkel köt össze, vagy rá hasonlít, esetleg egy tulajdonságához köthetõ...:)
2012. ápr. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!