Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Hogyan oldjam meg ezt a...

Hogyan oldjam meg ezt a szülinapi ajándékot?

Figyelt kérdés
A barátomnak nemsokára születésnapja lesz, és egy különleges ajándékra gondoltam. Egy nagy tortából szeretnék eljönni....(zene, tánc....). Esetleg van valakinek ötlete a torta elkészítésére és arra, hogy hogy lehetne előjönni belőle? természetesen a torta nem igazi....
2012. ápr. 15. 19:41
 1/2 anonim ***** válasza:

papírírószer boltokban lehet kapni vékony kartont abból simán tudsz csinálni egy tortát. habár elég sok papír kell hozzá így szerintem drága, és kilépni is kicsit nehezebb lesz belöle, de pl fehér papírból tudsz rá vágni mintákat mintha torta lenne stb...


Ami szerintem döleg ha valami erotikus kettesben lévös dolog miatt kell, akkor veszel csomagoló papírt, olyat ami nem szakad, pl celofánt de ne átlátszót, majd azt felül össze köti valaki éppen hogy annyira amikor belép te csak lassan felemelkedsz és lebomlik az egész csomagolás magától. segítség mindegyikhez kell.

2012. ápr. 16. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Könnyen lehet tánc helyett hasra esés.
2012. ápr. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!