Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Férjem 40. és az én 36....

Férjem 40. és az én 36. születésnapomat ünnepeljük a nyáron. Ötletek, hogy mivel dobjuk fel a bulit?

Figyelt kérdés
Egy nagyobb társaságot hívnánk meg (kb 20 fő), kertes házban lakunk. Ha csináltatok már nagy kerti partyt, mik váltak be eddig?
2012. ápr. 19. 15:40
 1/8 anonim ***** válasza:
26%
Ugrálóvár,bohócok,süti.:)
2012. ápr. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%

Tortilla,és hamburger partyt csináltunnk, A tortillához és a hamburgerhez a húsokat grilleztük, majd sokféle zöldséget össze daraboltunk,és salátás tálakba rendeztük mindenk azt rakott magának össze amit szeretet volna, a gyerekek,nagyon élvezték, különböző szószokat is raktunk ki az asztalra, este pedig kukoricát grilleztünk, a gyerekek pedig mályva cukrot sütöttek parázs felett .

A barátaink csináltak nekünk különbözö játékokat, mennyire ismerjük egymást, vajon ennyi év után is stb ,ötletes dolgokat találtak ki nekünk, a buli után a férjemnek kellett takaritani amit a barátaink felvettek kamerával ,addig nekem a garázsban bicigli kereket kellett cserélnem ,szóval ilyen volt a szülinapunk ,2 év van közöttünk de 1 napon születtünk..

2012. ápr. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
44%
Swinger club.
2012. ápr. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
1 válaszoló vagyok. Mi azt kértük a barátainktol ,hog yne hozzanak ajándékot helyette süssenek minél viccesebb sütik amik ehetőek, hát mondanom se kell ,hogy voltak merész dolgok,de minden ehető volt,.. Igy nekünk a sütiröl már nem kellet gondoskodni..
2012. ápr. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A 2. válaszában mi nem volt jó? idióta lepontozó mániások....
2012. ápr. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
bocs elirtam 2 es vagyok a sütivel..
2012. ápr. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én felpontoztalak, és szerintem tökjókat írtál, második :)

A kérdezőnek: mi is szoktunk kerti partikat csinálni barátokkal, nálunk mindig elmaradhatatlan a zene, és mi általában bográcsozni szoktunk, nagyon hangulatos. Estefelé pedig meggyújtjuk a bambuszfáklyákat :) Már alig várom a nyarat :)

2012. ápr. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi :)
2012. ápr. 19. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!