Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Élmény ajándékcsomag 19 éves...

Élmény ajándékcsomag 19 éves fiú (párom) születésnapjára szerintetek jó ötlet?

Figyelt kérdés

[link]


Mindene megvan a barátomnak, a jövés-menés az élete, szeret pörögni, ezért gondoltam erre a csomagra, itt választhatna 60 opció közül. A kérdésem, hogy szerintetek nem túl személytelen ajándék? És vajon a minősége is jó lehet? Persze emellé kap egy romantikus estét, vacsi, masszázs stb..


2012. máj. 11. 15:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Egyet tudok. Legutoljára egy olyan sétarepülést kaptam ahol a pilóta átadta a gép vezetését. Olyan óriási élmény volt hogy SEMMIVEL nem cseréltem volna el! Szerintem ez nem hogy személytelen hanem nagyon is személyes! Az élmény az örök emlék,a tárgyak "csak" tárgyak. Jó ajándék szerintem:)
2012. máj. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Egyáltalán nem személytelen, főleg, ha együtt mentek :) (olvastam, hogy vihet magával valakit). Egy életre szóló kaland is lehet.
2012. máj. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!