Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Szerintetek nem "ciki" alkohol...

Szerintetek nem "ciki" alkoholt adni születésnapra?

Figyelt kérdés

Páromnak 2 héten belül születésnapja lesz, és szeretném valamivel meglepni. Csak egy problémám van: habár régóta ismerem őt, csak közel 2 hónapja alkotunk egy párt. Így hát még annyira nem tudtam kiismerni őt, hogy minek örülne igazán.

Azt hiszem, snassz lenne a kedvenc zenekarával kapcsolatban meglepni valamivel (mivel általában azzal kapcsolatos ajándékot kap), könyvet sem mernék neki venni, mert egy kész könyvtár a szobája... Viszont tudom róla, hogy szereti az Unicumot (ráadásul azt én is szívesen megiszom), és pont úgy tervezzük, hogy együtt ünnepeljük a születésnapját, szóval akkor át is tudnám neki adni pár kedves szó között.

Fiúk, lányok... Ez nem túl "ciki", vagy túl "egyszerű" meglepetés?

Már mindketten közelebb vagyunk a 30-hoz, mint a 20-hoz.



2012. máj. 17. 01:38
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Nézd, szerintem nem rossz, én örülnék neki. Adhatnál mellé még valamit azért. Valami italos poharat, vagy nem tudom. De ez legalább hasznos ajándék. Ezzel nem lehet mellé nyúlni. Nem valami vacak plüss:D
2012. máj. 17. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Unikum szilvát vegyél! Kóstoltad már? Egész új termék, de nagyon finom!
2012. máj. 17. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
süss neki egy tortát, az az unikummal tökéletes ajándék szerintem : )
2012. máj. 17. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

Az unicum mellé még vegyél vagy készíts valami személyeset is. A torta jo otletnek tunik. Viszont én ajánlanám a konyvet, akinek ,,kész konyvtár a szobája,, az az ember szeret olvasni, és mindig orul egy konyvnek.

21/F

2012. máj. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Gondoltam valami süteményre mellé én is, hiszen szereti a "konyhámat", csak még életemben nem ajándékoztam alkoholt senkinek.

Különben azért nem mernék könyvet venni, mert azzal lehet, hogy pont egy olyan könyvet választanék, ami neki már megvan legalább 2 példányban, vagy már többször is olvasta... A modern irodalmat meg sajnos nem ismerem annyira, hogy tudjam, mi lenne az ízlésének megfelelő.

De köszönöm az eddigi válaszokat!

2012. máj. 17. 11:01
 6/12 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak meg csak annyit üzenek, hogy a plüssállatos korszakot már mindketten kinőttük. ;) Szerencsére.
2012. máj. 17. 11:02
 7/12 anonim ***** válasza:
Adhatsz neki úgy is italt, hogy pl. egyedi cimkét csináltatsz hozzá, vagy gravírozott poharat adsz mellé.
2012. máj. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha nekem adnának örülnék neki.

Csak ne bor legyen.

Szeretem a bort meg minden de az elfogy hamar.

Szóval valami márkásabb erős piának örülnék.

Nem azért mert akkora alkesz vagyok.

Hanem azért mert elő tudom kapni, hogy igyak egy kortyot.

És olyankor eszembe jut hogy kitől van.

Sokáig is tart.

Beraknám olyan piának amit fontos alkalmaknál kapok elő :)

2012. máj. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

7. válaszoló! Mivel eddig még senkinek sem ajándékoztam alkoholt, így tanácstalan vagyok a tekintetben is, hogy hol tudnék pl egyedi címkét csináltatni hozzá. S mit javasolnál gravíroztatni? A nevét, vagy valami közös emléket?

Bocsi, hogy ennyit szerencsétlenkedek, csak szeretném, ha nem fognék mellé.

2012. máj. 17. 17:37
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom hol lehet ilyesmit.

De én gravírozás, és címke nélkül is örülnék neki.

2012. máj. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!