Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit lehet ajándékozni egy...

Mit lehet ajándékozni egy férfinak 60. szülinapra? Apám idén lesz 60 és nem tudom, mit vegyek. Drága gravírozott órát kapott 50. szülinapjára, az kilőve. Igazából túl sok pénzt se tudok költeni már, amióta van babám. Valami ötlet?

Figyelt kérdés
2012. máj. 17. 08:15
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
ő az apukád?
2012. máj. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy 60-as közlekedési tábla? Gravírozott bor? Ezüst nyaklánc, gravírozott medállal? Ha dohányzik, öngyújtó monogrammal? Gravírozott toll, névjegykártya+tartó?
2012. máj. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

[link]

Ez viszonylag olcsó és nagyon jó ötlet. A szülinapját megadod és az adott napon megjelent újságokból válogatnak össze képeket. Én anyunak adtam ilyet. Be lehet küldeni kiskori (akár csecsemő) fényképet róla és az újság hírei közt lesz, hogy XY ma megszületett a család nagy örömére és ott lesz róla a kép. Anyu teljesen meghatódott, rögtön bogarászni kezdte meg nosztalgiázott. :)

2012. máj. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, apumról van szó. Nem iszik, nem dohányzik, fényképem se nagyon van róla. Nagyaon szegény családban született, nem volt ilyenekre pénzük, a nagyszüleim szószerint éjjel-nappal dolgoztak a megélhetésért.
2012. máj. 17. 10:49
 5/8 anonim válasza:
egy fincsi tortát
2012. máj. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
mandzsettagombot, nyakkendőtűt, pl.
2012. máj. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Franciakártya családi fényképekből?
2012. máj. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi tippeket! Érdekes ötleteitek vannak!
2012. máj. 22. 08:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!