Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Szerintetek ez jó ötlet lenne...

Szerintetek ez jó ötlet lenne a barátom szülinapjára? :D

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A barátomnak nem sokára szülinapja lesz, de azt mondta, ne vegyek neki semmit, inkább tegyük félre a pénzt a nyaralásunkra. Viszont jó lenne neki adni valamit, mert mégis csak szülinapja lesz.


Arra gondoltam, hogy ha saját kézzel készítek neki valamit, azt biztos nem bánná, mert akkor nem költöttem szinte semmit, és a nyári utazásra is marad. :) Természetesen sütök neki tortát, azt már kipuhatoltam tőle, hogy milyet szeretne.

Ezen kívül viszont szeretnék még adni neki valamit, és 2 dolog jutott az eszembe:

1) elég szépen rajzolok, ezért gondoltam, megpróbálkozom egy portréval. :) A kérdés csak az, hogy róla rajzoljak egy képet, vagy inkább magunkat, közösen? Mivel az ő szülinapja, és nem pedig évforduló, ezért talán jobb lenne a portré, ha csak ő lenne rajta. De nem tudom, talán szívesebben kitenné a falra, ha kettőnket rajzolnám...


2) a másik ötletem az, hogy csinálok neki egy kis kupon füzetet, amiből felhasználhatja 1 éven belül (vagyis a következő szülinapjáig) a kuponokat. Nem is tudom, ilyenekre gondoltam, hogy "Megmasszírozlak", "Megsütöm a kedvenc sütid", "Ágyba reggeli", "Piknik a szabadban", "Játszom veled vetkőzős pókert", "Estére választhatsz egy filmet, amit közösen megnézünk", nem tudom, ilyesmik...


Szerintetek ez jó ötlet, vagy nagyon nagy hülyeség? Esetleg írhatnátok még egy-két tippet a kuponokhoz. :) Vagy tudtok valami mást javasolni?


Ja, és 24 éves lesz, mi pedig 1,5 éve vagyunk együtt. :)


20/L



2012. máj. 19. 13:19
1 2
 1/17 anonim válasza:
100%
Szerintem nagyon jó ötlet mind a kettő! milyen tortát fogsz készíteni?! :) A rajzzal kapcsolatosan pedig szerintem jobban örülne a közösnek.! :)
2012. máj. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a pozitív visszajelzést! :D

Ja, amúgy ő nutellás tortát szeretne, mondjuk azt még nem tudom, hogy pontosan hogyan fogom kivitelezni, de már nézegettem recepteket. :)

2012. máj. 19. 13:26
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Tökjó mind a kettő, a második marha nagy ötlet. :D

A rajz meg nyugodtan lehet közös szerintem. :)

2012. máj. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Diavolino44 válasza:
85%

Vannak még ilyen nők???

Felvidult a szívem ilyen sorokat olvasva!


Én a sütire szavazok!

kuponok közül egy tetszene, "szex-este" ahogy te szeretnéd. :)

Szerintem ne közös képet rajzolj, hanem valami olyat amit ő szeret pl. én örülnék egy Barca címernek, egy non figuratív ábrának, bármilyen fantasy lénynek stb.

- ingyen ajándék, pikáns fotósorozat rólad. Barátnődet megkéred ő segít a sminkelésben is, meg hogy milyen ruhadarabok legyenek rajtad.


Sok sikert!

2012. máj. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Johnny B. Goode válasza:
100%
Nekem a kuponfüzet jönne be jobban :D
2012. máj. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
100%
Mindkettő nagyon jó ötlet. :) A kuponfüzet nálunk elsöprő sikert aratott, bár nem szülinapra készítettem, hanem csak úgy rám jött. Barátom imádta, szerintem mindenképpen csináld meg. És valóban lehetnek benne pikánsabb dolgok is... :)
2012. máj. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon jó, főleg az utóbbi, óriási ötlet! :D Nagyon szerencsés a barátod, tuti, hogy örülni fog. :D
2012. máj. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
100%
a kuponfüzetet imádta a barátom.:D írd bele a sztriptízt is. (;
2012. máj. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
A nutela tortához csinálhatsz sima piskótát :) utánna rákenegeted a mogyorós krémet és sztem még feldobhatod kis diszekkel :D pl csokigolyókkal :)
2012. máj. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Diavolino44: Az is jó ötlet, amit te írtál, hogy ne őt rajzoljam, hanem valamit, amit szeret (esetedben fantasy, Barca címer). Ő pl imádja a Ferrarit. De sajnos ezzel az a gond, hogy a nyáron tervezte kifesteni a szobáját, és az egyik falra azt az ágaskodó fekete pacit szeretné nagyban, tudod, a Ferrari emblémáját. Na. Azt is én csinálom neki, a vázlatot már meg is rajzoltam lapra is, illetve már a falon is fent van a skicc. :) Szóval jó lenne, de ezt sajna már ellőttem.


Amúgy nagyon szépen köszönöm a sok-sok biztatást és a kupon ötleteket is, tényleg igazatok van, valami pikáns dolgot is bele fogok írni. :) Nagyon köszi a válaszokat, nem is gondoltam, hogy ekkorát fog ütni ez a kupon-füzetes ötletem! :D

Akinek később még esetleg eszébe jut valami a kuponokhoz, vagy leírná, hogy ő minek örülne, azt továbbra is szívesen fogadom! :)

2012. máj. 19. 16:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!