Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Párom testvérének, hamarosan...

Párom testvérének, hamarosan lesz a szülinapja, és elhívtak engem is, mit vegyek neki?

Figyelt kérdés

Még egy hónapja sem vagyunk együtt, párszor már voltam náluk. Őszinte legyek nem tudom mit vegyek neki. Lánytestvére van és most babát vár :)

Gondoltam dobozos raffaellora. Az elég lesz? vagy még vmit mellé? Nem is tudom minek örülne, még annyira nem ismerem.

Ötleteket kérek! Köszi előre is!!


2012. máj. 21. 11:08
 1/9 anonim ***** válasza:

doboz csoki tökéletes

vagy egy cserepes virág (ha nem allergiás)

2012. máj. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyetekben a párommal együtt vennék valami szép ajándékot.
2012. máj. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is bőven elég egy doboz desszert és/ vagy virág. Hiszen ő sem ismer annyira még téged, és te sem őt.
2012. máj. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Kriszta_9 válasza:
Szerintem is, egy doboz csokolade eleg, melle esetleg egy csokrot, en ezzel lepnem meg, hiszen ez csak egy kis figyelmesegnek kell hogy legyen...
2012. máj. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Kérdezd meg a párodat, hogy szoktak-e egyáltalán ajándékot adni. (Mi csak a kicsi gyerekeknek adunk, másnak soha.) A háziasszonynak szoktak/illik vinni egy kisebb csokor virágot.
2012. máj. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Beszéld meg a pároddal, hogy mi náluk a szokás, és ő vesz-e valamit a testvérének. Én vagy bonbont vinnék vagy egy csokor virágot. Babaholmit semmi esetre se. 24N
2012. máj. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!! Sokat segítettetek :) Asszem maradok a dobozos raffaellónál :)
2012. máj. 21. 23:59
 8/9 anonim ***** válasza:
baba ruha, baba játék?!
2012. máj. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem illik terhes nőnek szülinapjára/névnapjára babaholmit adni. Sőt, ha nincsenek közeli kapcsolatban, a baba születése előtt egyáltalán nem illik ilyesmit adni.
2012. máj. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!