Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Ti mit csináltatok a 18....

Ti mit csináltatok a 18. szülinapotokon? Hova mentetek? Kiket hivtatok?

Figyelt kérdés

Sztorikat is kérek. :)

van olyan, amit akkor megtettetek, de ma már visszagondolva gáz?


2012. máj. 23. 20:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szokás szerint eljöttek a rokonok, kaptam ajándékot, és ettünk egy tortát.
2012. máj. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%

délután családi összejövetel, este buli a barátaimmal. berúgtunk.. :D de nagyon jó volt. talán az volt a legjobb szülinapom az összes közül ;)

19L

2012. máj. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A szülinapom hétköznap volt akkor családi körben ünnepeltük utána lévő hétvégén haverjaim csináltak nekem egy jó bulit ez volt a meglepi nagyon jó volt sokat ittam felszedtem 2 csajt ami nálam elég ritka dolog :) Meg volt 1-2 olyan húzásom amit nem szeretnék reklámozni. A lényeg hogy nagyon jól sikerült. 20/F
2012. máj. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Aznap családi körben ünneplés, majd - egyébként szintén családi közben - egy görögországi nyaralás. Ezt kaptam, nagyon jól éreztük magunkat mindannyian, akkor láttam először homokos tengerpartot.


Barátokkal is volt kisebb buli, de nem ilyen berúgós, mert én azt nem szerettem akkor sem, és most sem. :)


26/L

2012. máj. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
*körben
2012. máj. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

szóltak, hogy jön a torta, úgyhogy felkeltem a gép elől. elfújtam a gyertyákat. mentem vissza a gép elé.


aztán másnap ocsmány módon berúgtam.

2012. máj. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Otthon megünnepeltük gyorsan, és felköszöntöttek akik számítanak. 'Sajnos' csak ennyi volt :) Az idei 19. viszont ezerszer jobb volt, de nem igazán számít hogy hányadik, a lényeg hogy azokkal voltam akik fontosak nekem :)
2012. máj. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

nekem semmi volt...egy ugyan olyan nap mint a többi:) se buli, se torta se semmi:)

gyűlölöm a szülinapokat mert.nekem sosem volt igazi ...a szüleimnél ez "nem divat"

2012. máj. 24. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Dolgoztam reggeltől 5-ig, utána szolid torta-pezsgő kombó családi körben, buli hétvégén.
2012. máj. 24. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Aznapra nem emlékszem, gondolom anyum csinált tortát és finom kaját, este valószínűleg a barátnőimmel kicsit sétálgattunk.

Egyik barátnőm néhány nappal később született mint én, közös bulit szoktunk rendezni a 2 nap közé eső hétvégén, ekkor is ezt csináltuk, tequila partyt tartottunk a szabadban.

Gáz dolog nem volt, csak jól berúgtunk, szétszórtuk a sót, a maradék citromot meg a részeg fiúk ették meg.

2012. máj. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!