Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Ma van barátnőm születésnapja...

Ma van barátnőm születésnapja és semmi jó ötletet nem tudtam kitalálni, hogy mit adjak neki. Ötletek?

Figyelt kérdés
Nem akartam neki boltból vett ajándékot adni, hanem valami különlegesebbet akarok. Karkötőt tudnék neki csinálni, de nem az a nagyon lányos fajta, inkább az a sportos. Imádja a kézilabdát. Segítsetek légyszíves, mit tudnék neki adni ami különleges ajándék lenne?

2012. jún. 3. 11:24
 1/5 anonim ***** válasza:
utolsó percben kapkolódni jajjj süss egy tortát ugorj le a tescoba tortalapért vegyél vanilia pudingot meg epret aztán rakd valahogy össze :D vagy csinálj egy videot movie makerral a közös képeitekkel és nyomjál alá vmi szerelmes zenét...vagy vegyél egy kézilabdát és rajzolj rá valamit vagy írj rá verset
2012. jún. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jajajaja :DD leugornék én a tescoba csak az a baj, hogy kisvárosban lakok. Azért köszi, a labdás ötletet meggondolom. Jöhetnek még válaszok
2012. jún. 3. 13:22
 3/5 anonim válasza:
Összeállíthatsz egy fotó albumot rólatok, amiben vicces kommenteket fűzöl a képek alá és vmivel kidíszíted. Meghívhatod egy fagyira, jégkására, pizzára, nem tudom mik vannak a városodban. Akár elmehettek együtt kézizni vagy olyan helyre amit szeret.
2012. jún. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) Meghívom jégkásázni és majd összeállítok neki a hét folyamán valami albumot. Kései szülinapi ajándéknak. Köszönöm még egyszer a válaszokat!
2012. jún. 3. 17:51
 5/5 anonim válasza:
Szívesen:)
2012. jún. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!