Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » A nagymamám júliusban lesz 70...

A nagymamám júliusban lesz 70 éves. Hogy tudnánk emlékezetessé tenni neki ezt a napot?

Figyelt kérdés
Akármilyen programot, akár egy jó receptet, ajándék ötletet és más születésnappal kapcsolatos dologra lennék kíváncsi. Légyszi segítsetek!

2012. jún. 3. 16:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy hol laktok. Egy hajóút a Dunán? Masszázs utalvány, finom vacsora egy étteremben? Szerenád? Születésnapjára összeállított újságból egy könyv?
2012. jún. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Erre gondoltam:

[link]

2012. jún. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Bándzsi dzsámping
2012. jún. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Apósom januárban volt 70 éves. Meglepetés bulit kapott ajándékba. Az összes rokon és a barátai is ott voltak, a húga pedig készített egy kis beszámolót az életéről, pár régi fénykép is körbejárt. Nem számított rá, meghatódott, örült neki. Nem volt nagy felhajtás, de szerintem az idős embereknek az mindig nagy ajándék, ha a szeretteivel lehet.
2012. jún. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de a bungee jumpingot azért nem fogja kipróbálni a mamám:) Jöhetnek még ötletek:)
2012. jún. 4. 16:46
 6/10 anonim ***** válasza:

[link]

sztem ez jó recept! amúgy mi mamának 80. szülinapjára egy ebédet csináltunk! Valakinél összegyűltök, csináltok valami finom kaját (amit szeret, de alegjobb ha a kedvencét) desszertnek ezt a sütit elkészíted amit linkelek, rá egy 70-es gyertya és kész :) mamám elsírta magát örömében,szóval szerintem a te amámd is örülni fog neki :)

2012. jún. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi:) jól hangzik:)
2012. jún. 10. 11:43
 8/10 Nyhm válasza:
39%
VIBRI ?:D
2012. jún. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Mikor az én nagypapám volt 70 akkor a család (nagyapám nélkül) közösen leült és írtunk pár írtó vicces verset róla. Persze vigyáztunk rá, hogy meg ne bántsuk. Aztán annak egy-egy részét mindenki megtanulta és a születésnapján elmondtuk. Nagyon tetszett neki és szerintem mindenki emlékezni fog rá még sokáig.
2012. júl. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a legutóbbi választ is:)
2012. júl. 16. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!