Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Szerintetek nagyon gáz, ha...

Szerintetek nagyon gáz, ha nem vennék anyám születés napjára semmit? 24F

Figyelt kérdés
Nekem márciusba volt én se kaptam semmit bár az igaz, hogy kórházba voltam, műteni kellet engem nem igazán a szülinapommal voltam elfoglalva. Eddig minden évben vettem valamit meg én is kaptam, de idén nagyon tanácstalan vagyok, mellesleg 3 hónapja munka nélküli vagyok és így nem sok pénzt kapok havonta. 1000 ft szánnék az egészre! :S De, ha meg nem veszek és csak simán felköszöntöm az most milyen? Nincs semmi ötletem. Virág meg drága 1-2 szál virág az most milyen?
2012. jún. 5. 07:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Hàt vègy 1 csokit (amilyet szeret) ès mond,hogy többet nem tudtàl venni,mert.....ennek is örülni fog.
2012. jún. 5. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Én is arra gondoltam! Köszi!
2012. jún. 5. 07:23
 3/19 anonim ***** válasza:

Egy szál virág (ha még futja, mellé egy icike-picike csoki) és 1000 puszi!

Ez utóbbinak fog a legjobban örülni! Boldog szülinapot!

2012. jún. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Ha jó a kapcsolatotok és normális akkor annak is örül ha szimplán felköszöntöd. Ha meg nem akkor minek vennél bármit.

Az én édesanyám pl elfelejtette a szülinapom. Mikor már elutaztam otthonról akkor hívott fel h na. Apumét is elfelejti ha én nem szólok neki. Miért? Mert egész nap a rohadt gép előtt döglik és le sem szarja h mi van a családjával. Na hát neki én sem fogok venni semmit. Max odanyögök neki valamit és oszza be.

2012. jún. 5. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Vehetsz neki egy szülinapi képeslapot is borítékban, vagy egy normálisabb bonbon is kifut 1000ft-ot. De egy szál virág rendesen becsomagolva sem kerül többe. Valamit csak illik és nem azért, mert te kaptál e vagy sem, hanem mert neki köszönheted az életedet.
2012. jún. 5. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Egy szál rózsa és kész! Hidd el az is elég és biztos, hogy örülni fog neki.
2012. jún. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
És mégis milyen virágot szerintetek??
2012. jún. 5. 07:28
 8/19 A kérdező kommentje:
Rózsa az nagyon drága szerintem majdnem 600 ft egy szál, meg az szerintem a szerelmesek adjanak!
2012. jún. 5. 07:30
 9/19 anonim ***** válasza:
57%
Én nem az édesanyám szülinapi virágán spórolnék. Annyit minimum megérdemel, hogy egy szál piros rózsát vegyek neki!
2012. jún. 5. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
Mindenkepp lepd meg valamivel, nem kell annak draganak lennie,Anyukad ugysem azt nezi,mekkora az erteke.A szandek a fontos!!!
2012. jún. 5. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!