Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyen egy apa a 17 éves...

Mit vegyen egy apa a 17 éves lányának a szülinapjára?

Figyelt kérdés

Próbáltam finoman megtudni, hogy mit kér, de csak annyit mondott, hogy semmi drágát. Ötletem sincs mit vegyek neki. Írjatok pár ötletet. Köszönöm!

Minden felől érdeklődik, nyitott, csupa vidámság. Tényleg mindennek tud örülni, de a hasznos dolgokat szereti.



2012. jún. 5. 16:31
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig könyvet kérek, de soha nem vesznek nekem. Egész más lehet pedig, mint csak bemenni a boltba és megvenni. Szerintem valamilyen könyvet, regényt vegyél neki. Valamit amiről tudod, hogy szereti. Vagy tudakold meg, hogy mi a kedvenc regénye, vagy melyiket szereti, viszont nincs meg neki otthon.
2012. jún. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

Szeret bicózni? Én ilyenkor mindig azon ültem, mindennek örültem volna, ami azzal kapcsolatos.

Dezodor, ha használ.

Illatszer-csomag.

Szeret olvasni? Megkérded tőle, milyen könyvet szeretne.

Amit én szerettem volna kapni, de nem kaptam: Egy könyv arról, hogy kicsi gyerekkoromtól mik a szülők gondolatai. Képekkel, szöveggel, pl: egy évesen kiöntötted a főzeléket az ingemre, emlékszem, azt sem tudtam, mit mentsek, a szőnyeget vagy az inget... de ezt inkább 18. szülinapra. Én nagyon akartam volna, ki tudja, ő mennyire örülne neki.

2012. jún. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Koncertjegy? Színházjegy? Esetleg a szobájába valami dísz? Új függöny, díszpárna?
2012. jún. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
82%
epilátor ha nincs neki. Hajvasaló. Egy jobb hajszárító? Szoláriumbérlet? Ezek mind jók ha szeret a külsejével foglalkozni,ami jellemző erre a korosztályra:)
2012. jún. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat. Szeret a külsejével foglalkozni, imád vásárolni, szereti az ékszer is. Csak én hogy vegyem meg neki, ha nem tudom pontosan melyik is tetszik neki.
2012. jún. 5. 17:08
 6/29 anonim válasza:
100%

Könyvutalvány-hogy olyat vehessen, amilyet szeret, vagy ha van a közeletekben mondjuk egy fürdő, oda egy egész napos jegy (vagy kettő, így barátnővel mehetne)...

Egy szabadidő garnitúra(ahhoz nem is kell nagyon pontos ruhaméret)...

2012. jún. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

Nekem édesapám már vett ékszert nőnapra kaptam ezüstnyakláncot! Nagyon tetszett de ha nem tetszett volna is mindig a nyakamba hordtam volna mert Ő adta nekem! Tökjó volt mert virágra számítottam csak,erre adott egy nyakláncot majdnem elsírtam magam! Szóval nem fogsz melléfogni,kikéred eladó tanácsát(általában nők), ők segíteni is fognak neked kiválasztani az ékszert!

Amiket meg írtam azokkal nem fogsz tudni melléfogni!

2012. jún. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim válasza:
Azt azért nézd meg, hogy ezüstöt vagy aranyat hord-e, és biztos adnak tanácsot a boltban, ha ékszert veszel.
2012. jún. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim válasza:
A kedvenc üzleteinek egyikében vegyél neki x ezer forint összegű vásárlási utalványt.Egyébként tök jó fej vagy, h így foglalkozol a dologgal.
2012. jún. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim válasza:

valami jó parfüm, vagy esetleg egy szép divatóra:)

[link]


[link]


nincs lány, aki ne örülne ilyennek:)

2012. jún. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!