Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Milyen meglepetéssel készülhet...

Milyen meglepetéssel készülhetnék az unokatestvérem születésnapjára?

Figyelt kérdés

Hamarosan elérkezik a nap, az unokatestvérem születésnapja. Ő eddig nekem mindig hatalmas nagy meglepetésekkel készült, és, bár tudom, hogy nem azért csinálta, hogy visszakapja, de végre én is szeretném meglepni valamivel, ami vicces, aranyos, és egyben egy ÓRIÁSI MEGLEPETÉS is (itt azért hangsúlyozom ki mindig a meglepetés szót, mert olyan ajándékot szeretnék adni, aminek nem túl nagy az értéke, viszont nagyon meglepődik tőle, örül neki). Mivel mindene megvan, így a szokásos evőeszközkészlet, ruha, és a többi már csak fölösleg lenne.

Ebben szeretném a segítségeteket kérni, hiszen annyi, de annyi kreatív emberrel találkoztam már itt (sajnos, én nem tartozom közéjük), hogy hátha tud valaki tanácsot adni nekem is. :-)


2012. jún. 9. 11:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Az unokatestvéredről, ha adnál némi információt. Fiú vagy lány? Hány éves? ...stb...
2012. jún. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ÓRIÁSI MEGLEPETÉS BULI!
2012. jún. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, elnézést, hogy nem írtam, de teljesen kiment a fejemből. Az unokatesóm lány, most lesz 35 éves. Igazából fogalmam sincs, hogy mi lenne az, aminek örülne (mert ahogy írtam, mindene megvan), ezért valami kisebb dolgot szeretnék, de nagy meglepetést. Nem egyszerű, ugye? :D
2012. jún. 9. 11:49
 4/6 A kérdező kommentje:
Jó ötlet lenne ez a meglepetés buli is, de ő már hogy úgy mondjam, kinőtt az ilyenekből. Nem hiszem, hogy túlzottan el lenne ájulva tőle, főleg, hogy már nem egyszer volt része ilyenben. Valami nagyon különöset szeretnék Neki adni. :-)
2012. jún. 9. 11:50
 5/6 anonim ***** válasza:
35 éves lány??? Inkább felnőtt nő!
2012. jún. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oké, akkor elnézést, legyen felnőtt nő. Így, hogy kijavítottam, esetleg tudsz segíteni? :)
2012. jún. 9. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!