Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » 17. születésnapra adnátok jó...

17. születésnapra adnátok jó ötleteket?

Figyelt kérdés

Legjobb barátnőről van szó, és én vagyok a szervező. A hagyományos születésnapoktól valami eltérőbbet szeretnénk! Extra feladatokat akarunk csinálni, amivel fel bírjuk dobni a hangulatot. :) Persze van pár ötletem (pl.: tejszínes-banán evése kötött kézzel, lufikba ajándékrejtés stb.)

A válaszokat előre is köszönöm. :D



2012. jún. 9. 22:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Jokat irtal. Ennel több nem is nagyon kell.

Nem irtad bövebben mifele buli lesz. De ha kisse perverzebb vonalra kalandoztok, vegyel olcso izesitett gumikat, fujjatok fel es bekötött szemmel ki lehet talani milyen.

2012. jún. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kerti buli lesz, azthiszem, szóval minden szóba jöhet, gondolok itt ilyen vizes,habos akármilyen dolgokra.

Köszi azért, majd meglátjuk, hogy ezt bevesszük e. :)

2012. jún. 13. 20:21
 3/4 anonim válasza:
Szerintem vigyél egy kamerát is! :D
2012. jún. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ajaj, lesz ott. :D

Lehet lesz chippandel fiú is, de azt már nem én szervezem. xD Az anyukája lehet kivág minket. ;p

2012. jún. 26. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!