Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Milyen ajándékot vegyek annak...

Milyen ajándékot vegyek annak a fiúnak, aki valójában még nem a barátom, viszont a közeljövőben az lesz? Olyan ajándék, ami személyes is, viszont annyira nem mély jelentésű. Hiszen még ténylegesen nem vagyunk együtt.

Figyelt kérdés
Még nem járunk együtt, mert friss a szakításom, de érzelmileg közel állunk egymáshoz nagyon, és rengeteg időt forditunk egymásra.Ez nem tart valami régóta, de elég gyorsan össze tudtunk hangolódni. Anyagilag nem állok jól, viszont szeretnék neki valami nagyon tuti ajándékot adni, mert ő mindent megtesz értem, és szeretném ezt legalább ilyenkor a szülinapján viszonozni- ha máskor sajnos nem tudom. Előre is köszi a segítséget.

2012. jún. 12. 00:07
 1/4 A kérdező kommentje:
21 éves lesz, szeret deszkázni és időnként dj-skedik.
2012. jún. 12. 00:30
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyomtass olyasmit pólóra, amiből érti, hogy direkt neki készült. Mondjuk ezt: [link]
2012. jún. 12. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Na jó, szóval a negyedik fotóra gondoltam :)
2012. jún. 12. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi, a polónyomtatás nem rossz ötlet :)
2012. jún. 12. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!