Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Születésnapra tényleg nem...

Születésnapra tényleg nem illik sütit adni?

Figyelt kérdés
Párom szülinapja van és kicsit összejöttek a dolgaim, így nem értem rá tortát sütni neki, ezért arra gondoltam, elmegyek a cukrászdába és veszek neki pár szelet sütit. Anya szerint viszont nem illik süteményt ajándékba adni/venni. Tényleg így van?
2012. jún. 19. 12:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én lekaksiznám. Finom a süti is, gondoltál a barátodra, akkor meg?
2012. jún. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez hülyeség!

Pont szülinapra illik süteményt adni, én már nem egyszer csináltam ezt.

2012. jún. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
Vettem már cukrászdában tortaszeletet szülinapra (1 db-ot), az ünnepelt nagyon örült neki. Eszembe sem jutott, hogy nem illik :D
2012. jún. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mióta nem illik?? Ejj, hát fincsi, akkor miért ne illene? :D
2012. jún. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, miért ne illene, én mindenesetre örülnék neki. :D
2012. jún. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%
Az én legjobb barátnőm cukrász és munkanélküli. Nincs pénze ajándékokat venni, bár szerintem ezt nem is várja el senki tőle (sem mi a barátai, sem a családja) és mindenkinek névnapra-szülinapra szuper sütiket vagy tortát süt, mert ehhez ért is. Szerintem nincs ebben semmi kivetnivaló, nem illem dolga. Illem dolga az, hogy ne felejtsd el, hogy szülinapja van, hát még ha meg is leped, az igazán szép dolog, teljesen mindegy, hogy mivel! Bátran vegyél sütit, főleg, ha édesszájú, tuti örülni fog! :)
2012. jún. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
születésnapokat általában tortákkal szokták megünnepelni, és legjobb tudomásom szerint a torta az sütemény
2012. jún. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A torta az jó ajándék, de mondjuk két szelet sütemény szerintem béna.
2012. jún. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
82%

nem béna 2 szelet süti


párom is 2 szelet sütivel köszöntött fel,rajta gyertya

minek vett volna hatalmas tortát ha egyszer ketten voltunk,elég is voltannyi?(egyéb ajándékot kaptam persze)

2012. jún. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%

Dehogynem... a süti is tökéletes :) Nekem is ma van a szülinapom, nem akarsz meghívni? XD Csak vicceltem... :)

Szóval nyugodtan adj neki sütit, szerintem éppen olyan jó, mint a torta. Sőt, ha a kedvencét veszed, még jobban is örül majd :D

2012. jún. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!