Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Szerintetek jó ötlet barátnőmn...

Szerintetek jó ötlet barátnőmnek saját keszítésű plüsst adni?

Figyelt kérdés

ha igen akkor például úgy csinálnám hogy egy puha törölközőből vagy ilyesmiből lenne a külseje ès cicát szeretnék csinálni szóval a szemét orrát bajszát ragasztanám :) a szájában vagy a nyakán lenne egy kis szalag 'boldog szülinapot' felirattal ès a nevével ^^


azért szeretném én készíteni mert annak mégis jobban örül az ember ha nem boltból vették, nem? :P


mit gondoltok? ti örülnétek neki?


2012. jún. 21. 20:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem remek ötlet ez mégis egyedi és személyre szóló, én még a nevét is belehímezném vagy azt hogy tőled van szerintem ez a legjobb. Én barátnőm szereti az ilyen dolgokat, már adtam neki egy hasonlót csak az nem plüss volt hanem egy hímzett állatka és alá írtam a X-tól sok szeretettel Y-nak. Ez nem szülinapi ajándék volt hanem csak úgy kedvességből csináltam neki.
2012. jún. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

hát először én is csak úgy akartam de suli volt meg próbák..szóval..most lesz rá idő de 2 hét múlva szülinapja ès jövő héten meg nyaralunk oO úgyhogy...

én is így gondoltam csak az én nevemet nem biztos h bele írom..vagy egy kis levelet hozzá esetleg? ://...

most így estére egy csomó ötletem lett x))

2012. jún. 21. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!