Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Szerintetek mit vegyek barátnő...

Szerintetek mit vegyek barátnőmnek születésnapjára ami tetszik neki? 14/L

Figyelt kérdés
2012. jún. 21. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Ebben a kérdésben az a vicces, hogy a TE barátnőd szóval elvileg nejed kéne ismerni.
2012. jún. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kérdésedben a válasz: ami tetszik neki!
2012. jún. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha igazán a barátnőd tudod te! én mindig nyakláncot javaslok:) olyan hogy szív és ketté van törve...biztosan láttál már olyat.....vagy a kedvenc együtteséről nyomtatsz ki képet egy speciális lapra és vegyél neki egy sima egy színű fölsőt és vasald rá...azt már nem tudom hogy milyen papír is kell hozzá ....de nem hiszem hogy olyan vészesen drága ツ
2012. jún. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Miley91 válasza:
Szia,így van,csatlakozom az előttem szólókhoz,neked kell tudni,hogy minek örülne,de szerintem ha kinyomtatsz egy képet magatokról,és veszel hozzá egy szuper képtartót(pl : amin rajta van hogy best friends,vagy ilyesmi) akkor az is nagyon tetszene neki. Maradandó ajándék :)
2012. szept. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!