Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Szülők! Ti vennétek a lányotok...

Szülők! Ti vennétek a lányotok 16. születésnapjára egy Iphone-t?

Figyelt kérdés

Ha lenne rá pénzetek; a lány jól tanul, majdnem kitűnő; adna bele pár tízezer Ft-ot, akkor ti megvennétek neki?

Itt egy link az Iphone-ról:

[link]


2012. jún. 22. 18:05
1 2 3 4
 1/33 anonim válasza:
32%
Ha lenne rá pénzem és megérdemli akkor igen!
2012. jún. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
21%

Nem, mert már megvettem a 8.-os ballagásra!

:)

Érettségire autót kap, diplomaosztásra pedig lakást!

:D

2012. jún. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
22%
Nem,mert felesleges,kaphat érintőképernyős telefont,de Iphone pénzkidobás,ki sem tudja használni.
2012. jún. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
6%
Megkapná az enyémet, én pedig vennék egy újat magamnak.
2012. jún. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
13%
Nem ,mert én is felesleges pénzkidobásnak tartom. Kaphatna helyette egy jó érintőképernyős telefont olcsóbban..
2012. jún. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
15%

Uccsó 3...

Nem értitek ezt.

Neki nem igazán az Iphone tudású telefon az érdekes, hanem a FEELING!!! Ne a saját fejeddel gondolkozz!

2012. jún. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
58%

FEELING???????

Majd ha megkeresi rá a 120-150 ezret akkor felőlem annyit feelingelhet amennyit csak akar..Addig nem. Még ha megtehetném sem,mert az ilyen dolgokat jobb ha maga gyűjti rá a pénzt. Jobban is fogja értékelni.

2012. jún. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
42%
Nekem is iphonom van (apámét kaptam meg) és igaz ilyen idősen nem lehet kihasználni megfelelően, ahhoz hogy bármit letölthes bankszámlaszám kell, adatátvitel csak más iphonokra működik, külön program van arra hogy zenét lehessen felrakni stb... Szerintem sem érdemes ennyit kiadni rá (arra jó hogy ha valaki olyan munkát végez akkor rendesen ki lehet használni) max akkor lenne még értelme ha Magyarországon mindenki ilyenekkel rohangálna.
2012. jún. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
76%
még mit nem! maradjunk csak a mellnagyobbításnál, elégedjen meg azzal!
2012. jún. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim válasza:
11%

:D Feeling :D

Én a gyerekemet úgy le feelingezném utána meg kéne neki egy torony óra láncostól. Nem vennék neki még ha lenne is rá pénzem akkor se.

2012. jún. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!