Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Szerintetek mit vegyek a...

Szerintetek mit vegyek a barátomnak 30. születésnapjára?

Figyelt kérdés
Eddig már kapott tőlem parfümöt, inget, közös képet, tortát..stb. és mostanra sajnos kifogytam az ötletekből..
2012. jún. 26. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Igazolvány tárca + pénztárca együttes

Autós-táska + mobil-tartó

Határidő napló + toll

2012. jún. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2012. jún. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak sörrel.
2012. jún. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Férjemnek most lesz szintén a 30. szülinapja, ha lenne pénzem, ezeket venném:

- bőrszék

- nagyobb monitor

- számítógépalkatrész

Ha bátor lennék, akkor ejtőernyős ugrást vennék neki.

Ha nagyon bátor, akkor kisbabával lepném meg (erre speciel ő nagyon vágyik).

2012. jún. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Az én párom is most lesz 30éves. Én is várom az ötleteiteket!
2012. jún. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Itt egy lista, én mit szedtem össze ötletnek a szülinapjára. Máshonnan is vannak bemásolva hozzászólások.



1. Inkább akkor már valami közös emlékkönyvet a 60. szülinaposnak, amibe a régi és új ismerősök, gyerekek, unokák beleírnak valami történetet, vagy emlékezetes eseményt, ami együtt történt. Vagy az első találkozást, stb, érdekes visszaolvasni a többi nézőpontot, meg valaki emlékezhet olyanra, amilyenre az ünnepelt egyáltalán nem :)



2. Ajándék: 6o db. apró ajándékokat becsomagolni és az ünnepelt bontogassa ki szép sorjában. Ezeknek tényleg apróságoknak kell lennie de a csomgaolás szép legyen. Lehet..gyűszű, zokni, toll, kis csoki..-nem az érték a lényeg hanem..hogy emlékezetes legyen az ünnep .


3. Én a férjem 60. születésnapjára készítettem egy albumot. Nem fényképekből. Összeszedegettem minden évben a világ jeles, emlékezetes történéseit képpel, felirattal. A4-s lapra nyomtattam és spiráloztattam. Nem mondom, hogy egyszerű volt, mert hónapokig dolgoztam vele, de nagy sikert aratott. És közben belefűztem a családdal kapcsolatos eseményeket is.

4. Születésének napján kiadott újság. [link]

[link]

5. Torta gyertyákkal

6. Reggelire túrórudiból torta

7. Adott évbenmegjelent könyvek

8. 30 db kaparós sorsjegy (200x30=6000 Ft)

9. DVD zenékkel abból az évbl, amikor született, vagy minden évből egy

10. Husikból ajándékcsomag

11. Bor a szülinapja évéből

12. Személyre szóló csillagjegy elemzés

13. Az összes ismerősét felkérni sms-re, vagy hívásra.

14. Egy pénz érme abból az évből mikor ő született.

15. Aztán készítettem még neki egy retro csomagot. Ebben volt egy füzetecske, amit én készítettem arról, hogy mi történt 1974-ben, születése évében. Internetről, meg a krónika sorozatból szedtem össze a dolgokat. Volt ebben a kis füzetben egy fejezet, hogy mi mennyibe került annak idején (ebbe többek között az nlc-s topictársak segítettek be). A retró csomag további eleme volt egy pénzes kép. Gyűjtöttem ill. gyűjtettem kollégákkal, barátokkal 1974-es pénzérméket, amit felragasztottam eg ykartonra, a pénzek "30-as" adtak ki és beletettem egy keretbe, azzal, hogy "74-esek vagyunk". A retro csomagba még belekerült két DVD "Budapest retro 1-2". Mondjuk ez a retro azért volt, mert ő szereti ezeket a dolgokat. Lehet, hogy nálad ilyesmi szóba sem jöhet.

2012. jún. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!