Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit készítsek az anyukámnak...

Mit készítsek az anyukámnak születésnapjára?

Figyelt kérdés
Olyan dolgot szeretnék készíteni, amit otthon található dolgokból is el lehet készíteni és nem nehéz megcsinálni. Az anyukám 43 éves és én 13 vagyok.

2012. júl. 1. 20:11
 1/7 anonim ***** válasza:
fonott karkötő? vannak tippek neten csomó..vagy kivágsz egy szívet beszínezed pirosra bele ragasztod az ő és te képedet és alá írod,hogy szeretlek anya :)
2012. júl. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jó az ötlet, én annyit változtatnék rajta, hogy olyan képet raknék bele, amin az apu is rajta, hiszen így kerek a család.
2012. júl. 2. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szülinapi meglepiként pl. megpróbálhatnád, hogy valamelyik este főtt vacsival várnád haza, ne őneki kelljen ilyen melegben, munka után még nekiállni a vacsi készítésnek. Mondjuk ebbe a papát is ha tudod vondd be, hogy mikor, melyik nap és mi legyen az.
2012. júl. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi az ötleteket.
2012. júl. 2. 08:57
 5/7 anonim ***** válasza:
hajtogass neki virágcsokrot papírból..bizti örül majd neki
2012. júl. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
első vagyok , vagy ha szeretsz takarítani akkor takaríts legalább hétvégén nem lesz annyi takarítási gondja :)
2012. júl. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat
2012. júl. 4. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!