Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek/készítsek az...

Mit vegyek/készítsek az osztálytársam szülinapjára?

Figyelt kérdés

Még van egy kis időm, ezen a héten lesz a szülinapi bulija.

12 éves és lány. Jóba vagyok vele, ő az egyik "jó" barátom. :DD

Szereti a csillogást,a bizsukat,a filmeket és szeret utazni.

Mi lenne a legmegfelelőbb ajándék?

Olyat szeretnék neki adni, amit a többiek nem vinnének ... vagy is nem virágot,parfümöt,plüss állatot,bögrét,társasjátékot stb.

3.000-4.000 Ft-om van rá, légyszi ebbe az árkategóriába mondjatok nekem ajándékokat! :) Előre is köszönöm!



2012. júl. 2. 10:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezüst nyaklánc, karkötő, vagy fülbevaló. DVD film, útleírások könyvben?
2012. júl. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Hajpántot, hajcsatot(masnis és virágos nagyon divatos most ^^)Bross, kitűző,póló,táska, körömlakk ..hirtelen ennyi jutott eszembe ^^^.
2012. júl. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Várom a további válaszokat! :)
2012. júl. 2. 13:07
 4/5 anonim válasza:

Csináltass neki egyedi ajándékot! Lehet pólóra nyomatni nagyon sok helyen, nem is drága. Például egy közös fényképpel díszített póló örök emlék marad, és olyan "kulcsszavakat" is nyomathatsz rá, amit csak TI ketten tudtok, mondjuk, valami régi vicces szituációból.

(A barátnőm és köztem is van egy titkos jelszó: bója. Ez egy emlékezetes balatoni napunkra utal, s a bója nagy szerepet játszott benne. Azóta, ha meghallom ezt a szót, elkezdek nevetni! :) )

Persze nem csak pólóra lehet, hanem akármilyen textil dologra... :)

2012. júl. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Csináltass neki karkötőt. Pl. hogy a nevét ráiratod .. vagy valami feliratot.. annak szerintem örül majd.
2012. júl. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!