Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek a nénikémnek...

Mit vegyek a nénikémnek születésnapjára?

Figyelt kérdés
Sajnos ritkán találkozunk, nem ismerem eléggé jól és nem tudom, hogy mit vegyek neki. Légyszi segítsetek!

2012. júl. 8. 08:37
 1/4 anonim ***** válasza:

1. Egy doboz bonbont. 2. Süss sütit. 3. Legyezőt, mert nagyon melegem van. 3. egy szép csokor virágot vagy akár cserepes virágot. 4. Egy szakácskönyvet, "egy csésze vigasz...-knak" sorozatos könyv, Biblia (ha nincs) 5. Bevásárlókosár, mert az mindig tönkremegy. 6. Biciklicsengő a balesetmegelőzés végett ha nincs, de azért biciklizik. 7. Egy üveg befőttet, lekvárt, mézet. 8. Nagy családfa bekeretezve. 9. Vázát, dísztálat. 10. Egy zsák virágföldet.

Elnézést az elfajult ötletekért, de mindenáron össze akartam szedni 10-et. Nem tudom pontosan ez a "nénike" milyen rokonsági viszonyt jelöl meg, nagynénit? Tehát az ember fiának a szülőjének a testvérét? Ha meg lehet tudni bárminemű szokásáról valamit, az segíthet. Nekem így most ilyenek jutottak eszembe. Próbálkoztam.

2012. júl. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az ötleteket.

A nénikém az az anyukám nővére.

Azt lehet róla tudni, hogy két gyereke van, sokat beszél telefonon, Olaszországban él, szeret kávézni (de fogalmam sincs, hogy milyen fajtát szereti)

Sajnos nem tudom, hogy mi érdekli, így a könyv rögtön kiesik. De viszont jó ötletet adtál.

Köszönöm szépen.

2012. júl. 8. 16:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nem is tudod, milyen kávét szeret, azért még ott van a kávéscsésze! Mert azok úgyis mindig eltörnek egyszer, legalábbis nálunk fogyó eszköz. Örülök, ha egy hangyányit is segítettem az előbb! :)

[#1}

2012. júl. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi és nagyon jó ötleteket adtál
2012. júl. 8. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!