Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Ti hogyan ünnepeltétek/ünnepel...

Ti hogyan ünnepeltétek/ünnepelitek meg a szülinapotokat?

Figyelt kérdés

Kivi vagyok, hogy ki, hol, kivel, hogyan ünnepelte meg a születésnapját. 2 hónap múlva leszek 18 és nem tudom, hogy ez most más milyen legyen a megszokottnál vagy semmiben se különbözik a többitől meg azt se tudom, hogy mit találjak ki. Ötletek?


17/F



2012. aug. 19. 01:23
 1/7 A kérdező kommentje:
Jah itt most konkrétan a 18. szülinapra gondolok, kifelejtettem, mert már elég álmos vagyok :D De rem. azért még így is levehető a magyarázatból. Válaszokat előre is köszi! :)
2012. aug. 19. 01:38
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Különösebben sehogy. 18. születésnapon elmentem haverokkal "bulizni".

De úgy általában nem foglalkozom vele.

2012. aug. 19. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Családi ebéd, közös sütizés, és kaptam egy (szintén családi) görögországi utat, ahova persze elmentünk együtt. Nagyon jó volt. :)

Barátokkal meg kisebb összejövetel valamikor szülinapom környékén.

2012. aug. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Pénteken(amikor a szülinapom volt) a családdal töltöttem. Családi ebéd és utána egész délután együtt voltunk meg kerti party-ztunk,medence,ilyenek. Itt olyan 20-an voltunk,a szűkebb család.

Szombaton pedig,barátaimmal lementünk Balatonlellére és ott a Stone Beach diszkót és éttermet béreltük ki. Este 6-tól vacsi volt,utána mindenféle hülyéskedés meg "játékok" és olyan 11-től pedig diszkóztunk hajnali 5-ig. 47-en voltunk.

2012. aug. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
sehogy,csak ebéd volt,meg családtól úszóedzésekre kaptam bérletet,nem értem,mi ez a felhajtás a 18.szülinap végett,ugyanúgy gyerek maradsz,míg nem költözöl el otthonról
2012. aug. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
nekem még annyit se mondott senki hogy boldog szülinapot, szóval isteni volt...
2012. aug. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A családdal különösebben sehogy, kaptam egy tortát. Viszont rendeztem házibulit. Hát elég "nedvesre" sikeredett, majdnem mindenki részeg volt. Meg nem bántam, de én több házibulit tuti nem csinálok.
2012. aug. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!