Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Szülinapra, nagyobb csoportnak...

Szülinapra, nagyobb csoportnak alkalmas hely, Monor közelében?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Október vége felé szeretnék tartani egy születésnapi bulit. Kb. 30-40 embert terveztem meghívni. Monoron és környékén erre alkalmas helyet, amit ki lehet bérelni, tudnátok mondani? 16/L

2012. aug. 21. 23:21
 1/3 anonim válasza:
Szia! Monoron, az Ady úton található a Nicolette étterem, ami szerintem egy jó kis hangulatos hely, úgy hallottam, nem is drága a helyet kibérelni. Illetve, van még a Vigadó a Kossuth Lajos utcán, az egy kicsit komolyabb (árban is). Akad esetleg még a Csülök & Csülök a 4-es főút mellett, ez pedig azért jó hely, mert 1000 Ft-ért korlátlan étel-italfogyasztást ajánlanak. :)
2012. aug. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ! :)

Azt elfelejtettem odaírni, hogy fontos lenne / sőt a legfontosabb/ hogy olyan hely legyen ahol lehet bulizni,táncolni...stb.:)

2012. aug. 21. 23:54
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát igazából bármelyik étterem alkalmas.

Pl. Op-Art, Ilzer, Paradise, Nyerges, Nádas és azok is, amit az első válaszoló írt.

2012. aug. 28. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!