Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » 70 éves mamámnak mit csinállja...

70 éves mamámnak mit csinálljak házilag szülinapjára?

Figyelt kérdés

Háát ilyen tipikus "falusi mama" tehát ilyen hagyományörző és nagyon szereti az egyedi dolgokat :)) Hétfőn lesz 70 éves és valami egyedi cuccot szeretnék neki csinálni mivel ez szerintem elég szép kor.

A fényképes öteletek kilőve.(sajnos nincs sok közös kép,meg mind gépen van és nincs nyomtatónk)

Valki adjon valami kretív ötletet légyszíves :D Előre is szöszi! [Valami praktikus dolog lenne a legjobb,de jöhet dísz is ˘.˘]


14/L



2012. okt. 9. 21:48
 1/7 A kérdező kommentje:
*csináljak
2012. okt. 9. 21:49
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én kaptam az unokáimtól egy pár edényfül fogót.

Ez egy negyedkörív, a vágásnál összevarrva. A külseje egy vékony (maradék) anyag, közötte felmosórongyból készült bélés.

Igen praktikus fedő leemelésére, vagy az edények, tepsik fülének megfogására. Jobb, mint az edényfogó kesztyű.

2012. okt. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Pedig nekem a fényképes ötlet jutott eszembe legelőször.

Szerintem nagyon szép lenne az,ha időrendbe lenne. Az ő gyerekkorából,fiatalságából,esküvői kép,gyerekeiről kis kori kép,kép az ő esküvőikről,kép az unokákról,az egész családról.Közösen is elkészíthetnéd a szüleiddel. Szerintem egy szép albumban nagyon szépen mutatna. De mivel ez kilőve,így itt a másik ötletem:

Ha szeret olvasni,akkor valami szép könyvjelzőt készíthetnél neki,mellé szemüvegtartót ( gondolom ennyi idősen már hord ilyet). Az utóbbit filcből varrhatnád meg.

Csinálhatsz még olyat,hogy veszel egy szép füzetet,azt beborítod. Ebbe beleírhatod az összes olyan történetet ami őt is érinti és örömmel gondoltok rá. Olyanokat is írhatsz,ami más családtaghoz kapcsolódik.Ez ügyben járd körbe a családot. Vicces sztorik is mehetnek bele.

2012. okt. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mivel egész nap körülötted jár az agya biztos hogy olyan dolognak örül igazán ami veled kapcsolatos.

Képet irtad nincs sok, nincs nyomtató, ha mégis találnál egy szép közös képet ahol ti ketten mosolyogtok pendrivera teszed és ilyen nyomtató automata kinyomtatja neked a megfelelő méretben, kell még egy asztali képkeret és kész.

Ennek biztos hogy örülne.

2012. okt. 10. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
26%
paprikás krumplit......azt biztosan szereti.......
2012. okt. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A fényképeket szerintem ne lődd ki a lehetőségek közül.

A legtöbb nagyszülő az unokája képeit nagy becsben tartja.


Digitális fényképeket 20 Ft körül nyomtatnak üzletekben. Készíthetsz nagyidnak pl. egy tablót, vagy ha nem érzed magad annyira kreatívnak egyszerűen csak tedd bele egy fotóalbumba.


Ha ügyes vagy akár hímezhetsz is mintát valamibe.

Én 11 évesen pl. farostlemezből kifűrészeltem Vukkot a rajzfilmfigurát, és kifestettem (akkori napközis tanárnőnk rajzolta a farostlemezre ceruzával a mintát). Tényleg hihetetlenül szép lett, nagyanyám egyik legnagyobb becsben tartott tárgya volt.

2012. okt. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
á de sok jó ötlet*-* majd válaszok valamit,köszi az ötleteket^^
2012. okt. 11. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!