Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » A legjobb barátomnak most...

Laci0911 kérdése:

A legjobb barátomnak most lesz a szülinapja.15 éves lesz. (aki nem jött még volna rá fiuról van szó. ) Nem tudom mit vegyek neki és ebbe kéne a segitségetek! Csak normális hozzászólásokat írjatok és ötleteket adjatok! A lényeg hogy mit vegyek?

Figyelt kérdés
Ne a pénz számítson légyszives! (Ruha tippeket ne adjatokazt tavaly kapot! Amit tudni kell róla:Szeret bulizni,hülyéskedni sportolni!

2013. jan. 8. 18:36
 1/3 anonim válasza:
Vegyél neki egy baseball ütőt
2013. jan. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Anyád Gibbonja :D válasza:
pedig szerintem egy fasza BP cuccnak örülne.:D vagyis én örülnék .... na már most ha szeret sportolni, biztos van kedvenc focicsapata. vegyél neki valami kisebb labdát vagy pici mezt.:) szerintem ez jó lenne .
2013. jan. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm minden kommentelönek a baseball ütön jót nevettem:)! A Második kommentelö viszont jó ötletet adott köszönöm nektek :D!
2013. jan. 26. 00:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!