Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vehetnék neki születésnapj...

Mit vehetnék neki születésnapjára?

Figyelt kérdés

25 éves a barátom és most lesz a szülinapja. ti mivel lepnétek meg a ti párotokat? igazából azért vagyok gondban, mert mindene megvan...szó szerint és ha rákérdezek, akkor azt mondja, hogy elég, hogy mellette vagyok. de én még szeretnék valami kézzel foghatót is. mert tortát azt én sütök neki

előre is köszönöm



2013. jan. 13. 16:40
 1/2 anonim válasza:
28%
Szerintem leszophatnád.
2013. jan. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor ha mindene megvan akkor csinálj neki te valamit. Pl fénykép album kettőtökről. Vagy kiválasztasz egy kinyomtatott képet magatokról ,(ha nincs nyomtatsz) csinálsz egy olyan képkeretet ahova írsz rajzolsz, ragasztasz veletek kapcsolatos dolgokat (bocs ha nagyon kamaszosan hangzik de egy tizenévestől kb ennyit várjál :DD ) Vagy szervezel neki valamelyik nap egy jó kis programot amikor egész nap együtt vagytok :))
2013. jan. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!