Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Milyen autós meglepetést...

Milyen autós meglepetést ajánlanátok? Barátom születésnapjára akarok élményautózást, nagy megszállottja a sebességnek.

Figyelt kérdés

2013. ápr. 11. 11:11
 1/3 WyLToR válasza:

Ültesd be abba a kis kocsiba ami a bevásárló helyeken szokott lenni nem is drága 100Ft és ha nagyon élvezi tegyél az arcához ventillátort és vedd maxra olyan lesz mintha száguldana.

Vagy jobb esetben vannak autó kölcsönzők szinte minden nagyobb városokban ott kibérelsz egy kocsit és egy kulcsot dobsz a kezébe meg ha nagyon meg akarod lepni feküdj le vele a kibérelt autóba.

Összesítve :

Kölcsönözz kocsit.

És feküdjetek le abban a kocsiban.

2013. ápr. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha hasznosabb válaszra vágysz, mint az előző kedves kommentelő javaslata: igazából az a kérdés, hogy mi az, ami bejön neki, inkább a rally, vagy a luxusautók, vagy a gyorsasági autók? Az összeset megtalálod egyébként egy helyen, van egy külön erre specializálódott honlap. Ha beírod google-be, hogy autós élmény, szerintem ki is dobja, sőt konkrétan ez a neve is az oldalnak.
2013. ápr. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Bérelj neki versenyautót.

Nem tudom,hogy melyik részén laktok az országnak,de egyre több helyen lehet élményautókat bérelni.

Hungaroringen is van erre lehetőség,nyaranta több alkalommal is.


Én 2 hónap múlva megyek Subarut vezetni:)

2013. ápr. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!