Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Egy születésnapi köszöntés...

Egy születésnapi köszöntés olyan nehéz?

Figyelt kérdés
A barátom elfelejtette a születésnapomat,pedig pár éve már együtt vagyunk. Jól esett volna ha felköszönt. Nem kell ajándék, se semmi, csak az érzés,hogy igen gondolt rám és felköszönt,de semmi. Ha én felejteném el az övét, akkor nem győznék állandóan bocsánatot kérni. Egész nap csak bántó tudott lenni, többször eltört nálam a mécses a kritizálásai miatt. Nekem nem úgy jön le,hogy véletlenül felejtette el,mivel a héten még beszélgettünk is róla. Amikor majd neki lesz a születésnapja (pár hónap múlva) felköszöntsem e egyáltalán vagy ne?

2013. ápr. 13. 22:21
 1/4 anonim válasza:
100%
Ez elég nagy bunkóság.Inkább a kapcsolaton kellene elgondolkodni,érdemes-e együtt lenni ha ennyire nem figyel rád..
2013. ápr. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha véletlenül csinálta,az sem szép,de ha direkt,az aljas.

Amúgy boldog szülinapot :)

2013. ápr. 14. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Én sokszor azt se tudom hanyadika van, nemhogy még negjegyezzem a szülinapokat... nem tudom ez miért elvárás.

Nem túl szép a kapcsolatod, főleg, hogy ezt nem neki mondod, hanem nekünk. Gondolom divatból vagy vele... ne félj, majd találsz mást.

2013. ápr. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A második hozzászólónak köszönöm külön is. Nem a divat kedvéért vagyok vele. Nem kell minden embert összekeverni a tizenévesekkel. Nem tartom elvárásnak azt, hogy minden dátumra emlékezzen. Azért nem hoztam neki föl, mert ha pl. odaállok elé, hogy figyelj a mai napon van vmi, akkor nem az jön le,hogy magától gondol a másikra, hanem erőltetetté válik. Végül igen, kiderült,hogy elfelejtette, rájött magától, igaz késve, de legalább magától. Látom rajta, hogy rosszul esik neki. Csak azt tartottam furcsának,hogy előtte két nappal emlékeztetett, utalt rá.
2013. ápr. 14. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!