Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mivel lephetném meg a párom a...

Mivel lephetném meg a párom a 25. születésnapjára?

Figyelt kérdés

A hétvégén lesz a barátom 25. születésnapja,egyszerűen nem tudom mit adhatnék neki.Az elmúlt egy hónapban egy elég mély hullámvölgybe került a kapcsolatunk,most mászunk ki belőle,ezért méginkább szeretnék valami különlegeset.Egy komoly,érett férfiról van szó.Imádja az autokat,a sebességet.Rengeteget dolgozik,fizikai munkát végez.Visszafogott és szerény.

2,5 éve vagyunk együtt.Kapott már többször ruhát (nincs sok ideje vásárolni,ezért tudtam örülne neki) ,ékszert,romantikus vacsorát,most szeretnék valami mást. Az anyagi keretem sajnos elég kötött.

Tisztában vagyok vele,hogy nem ismeritek,de szeretnék néhány ötletet ami esetleg inspirálhatna.



2013. jún. 3. 23:04
 1/4 anonim válasza:

Június 8-án lesz pl. Tökölön "Lóerők éjszakja"rendezvény - ha nincs messze tőletek.

[link]

2013. jún. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ilyen rövid idő alatt pedig már csak nagyon drága "különleges" ajándékot tudsz szerezni. Nézz utána a neten, egy egésznapos sportkocsibérlésnek, vagy egy gokart pálya bérlésnek, ezeknek biztosan örülne.
2013. jún. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen,tudom,hogy nagyon kevés az idő,de nagyon pörögtek mostanában az események-sajnos negatív írányba-és mire észbe kaptam...

Egyébként tetszenek az ötletek,köszönöm!

2013. jún. 4. 22:28
 4/4 anonim válasza:
Rúgd jól tökön, azt nem felejti el.
2013. júl. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!