Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » 17. szülinapon detektív/nyomoz...

17. szülinapon detektív/nyomozós bulira ötletek?

Figyelt kérdés
Kinti-benti vegyes 20-30 fős vegyes társaság lenne. A terv egy jelmezes parti, amiben valami rejtélyt kéne megoldani apró nyomról nyomra. Van esetleg ehhez valami ötletetek? Hogyan kéne kialakítani a nyomozást? Milyen legyen a dekoráció? Milyen jelmezek legyenek? Hol tudnék utána nézni az ilyen játékoknak? A bonyolultabb ötleteket is szívesen várom!

2013. jún. 20. 23:13
 1/4 anonim válasza:
66%

nem lenne jobb egy szimpla bebaszás?

másnap meg majd detektiveskedhetsz.. megkeresed az eltűnt embereket!:D

2013. jún. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
20%
Első te állat! :D 17 évemben az volt a lényeg, hogy haverok meg pia legyen nem, hogy detektívek. :D
2013. jún. 21. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem egész jó ötlet :D Ha a megfejtés egy tálca pia lenne.
2013. jún. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekem van is ötletem. Ehhez szerintem nem is kell jelmez, bár jó lenne nem elmondani a többieknek, hogy milyen buli lesz.

Van nektek otthon valami értékes? Vagy valami ami úgy néz ki. Beszéld meg valakivel, hogy rejtse el, tartsa magánál. Kezdjetek teljesen normálisan csak úgy bulizni, majd mondjuk az első dal után "vedd észre" hogy eltűnt az az értékes valami. Ezután elkezdtek nyomozni? :D ok, lehet (kicsit)nyomi ötlet, de remélem segítettem :DD

2013. jún. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!