Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » A barátnőmnek nemsokára a...

Dimitris kérdése:

A barátnőmnek nemsokára a születésnapja lesz vajon minek örülne?

Figyelt kérdés
Július 26.-án lesz a barátnőm 17 éves és ez alkalomból szeretném meglepni valamivel és ötleteket szeretnék hogy vajon minek örülne és mik a lehetőségeim?

2013. júl. 10. 21:02
 1/7 anonim válasza:

Nem szokott mondogatni semmit,hogy minek örülne?

szerintem így lehet nagyon sok mindent,mást mint egy plüssmacit rajta a nevével.. bár lehet pont annak örülne..

Milyen a stílusa? Mit kedvel?

Ha van rá lehetőség vidd el valahova vacsorázni,ahol csak kettesben vagytok..

2013. júl. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szokott bulizni? rajtad kivul sok baratja van? en vagy valami parfumot,sminket vennek neki vagy szerveznek neki bulit. vagy ha nincsenenk sok baratai akkor mondjuk sutetnel neki egy tortat es piknikeztek
2013. júl. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Vegyél neki óvszert!
2013. júl. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szerintem a plüssmaci és társai már nagyon unalmasak..Jó persze biztos örülne neki,de szerintem azt már kapott eleget.Én minden alkalomkor ékszert kapok a barátomtól,és sosem unom meg!A nagynénje Törökből hord swarowski ékszereket,meg LV táskákat és ilyenekkel halmoz el,amik nem drágák mint a boltban!
2013. júl. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]

Ilyesmit? Olcsó,de szép!! :)

2013. júl. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

[link]


Mondjuk ez is szép.

Kb. 5grammos,maximum,én 5000-ért eltudnám intézni.

2013. júl. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Egy műfaszt,lángszórót vagy óvszert!
2013. júl. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!