Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Szerintetek mit kérjek inkább...

Szerintetek mit kérjek inkább szülinapomra? (FONTOS)

Figyelt kérdés

1 hónap és itt a szülinapom, arra gondoltam , hogy vagy fogszabályzót vagy telót kérek.

Szerintetek melyik a hasznosabb? Ti melyiket kérnétek?

13/L



2013. júl. 14. 10:26
1 2
 1/13 anonim válasza:
Attól függ, van-e már telefonod, csak egy jobbat szeretnél, vagy nincs egyáltalán (az elsőt tartom valószínűnek)? Azt pedig te látod, mennyire van "gond" a fogaiddal? Ha megírnád a választ ezekre könnyeben lehetne véleményt írni :) (egyáltalán nem bántásból mondom).
2013. júl. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Igen van csak mostanában sokszor lefagy és ekkor 1 napig nem működik :/

A fogaimmal meg az a baj, hogy az első kettő metszőfogam közt van egy kis rés...

2013. júl. 14. 10:59
 3/13 anonim válasza:
Első vagyok. Én a helyedben a telefont választanám :). Amúgy majd írd meg a szülinapodon, hogy mire jutottál :D!
2013. júl. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nyilván, ha gond van a fogaiddal, hasznosabb a fogszabályzó, ez nem is kérdés.

Viszont, hogy melyiket szeretnéd jobban, azt csak te tudhatod...

2013. júl. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

Csak egy kis rés miatt én nem tetetnék fel fogszabályozót (ha más probléma is lenne akkor igen) engem nem is zavar hogy nekem is van rés a fogam közt

de ha téged nagyon zavar akkor van a rés eltüntetésére más mód is pl porcelán vagy direkt héjjak felhelyezésével

2013. júl. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Kondor Judit válasza:
100%
Látszik,hogy még tini vagy,semmi értékbecslésed nincs.A fogszabályzó kb.100-150ezer forint.Egy olcsóbb telcsi 20-30 ezer.Ha van spórolt pénzed akkor azzal betudsz szálni a telcsibe biztos örülnek majd neki a szüleid is.
2013. júl. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Szerintem meg a fog egy nagyon fontos resze az arcnak,mosolynak..En a paromtol elvarom a szep fogakat.. :) En azt mondom,hogy az ember legyen igenyes magara..,es ha nem szepek akkor egyertelmuen ez a fontosabb..Nekem gyermekkoromban nem lehetett,es most,hogy levettek 1 ev utan gyonyoru..imadom :) Persze azt csinald,amit jonak latsz,de a telefonra gyujthetsz,es egy kis ido mulva megveheted.. :)
2013. júl. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A fogszabályzó nyilván hasznosabb lenne, de a kérdés hogy van-e értelme. Mert ezt a kis rés problémát máshogy is meglehet oldani, a fogszabályzó meg tényleg drága, legalább is attól függ milyen telefon kell neked.

Ha a telefonoddal gond van akkor kérhetsz azt is hogy eltudjanak téged azért érni a szülők meg mindenki ha arról van szó. De gondolom 20-30 ezernél drágább telefon úgysem kell neked mert úgy vigyázni sem tudnál rá, meg nem is tudnád úgy kihasználni szerintem, mert én 23 évesen sem használom ki az okos telómat. Igaz enyém se egy nagyon drága fajta de még így sem használom úgy ki. Nekem is csak azért van mert sokat utazom mivel futárként dolgozom így nem árt egy közvetlen internet hozzáférés dugó vagy lezárás esetén amiről az ember nem tud, mert az interneten lehet a leggyorsabban tájékozódni ilyenekről mint a rádióban, pedig nekem egész munkaidőmbe rádió szól az autóba több csatorna közt váltok de még az is lassabb mint a net.

Jó kicsit túlzásba estem, ez van.

A lényeg az hogy mérd fel hogy a telefont mennyire tudnád kihasználni és milyenre lenne szükséged. Facebookod nem is lehet igazából, bár biztos vagyok benne hogy van, arra még a sima nem okos telefonok is képesek egy kisebb internet kapcsolattal hogy az ingyenest használhasd, más oldalra meg alkalmazásra gondolom úgysincs szükséged mert azt otthon sz.gépen is megtudod nézni. De még mindig olcsóbb egy telefon mint a fogszabályzó.

Szerintem beszéld meg a szüleiddel hogy ők mennyit szánnak erre meg ők is mit javasolnak inkább erre.

2013. júl. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
TB támogatottan azért nem olyan drága a fogszabályzó, 100 ezer alatt kijön. Pont jó korban vagy hozzá, és pár év múlva sokra fogod értékelni, hogy most megcsináltattad.
2013. júl. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Utolso Te melyik orszagban elsz? :) Nem akarlak bantani,de tapasztalatbol tudom,hogy a TB mar nem tamogatja.. :(
2013. júl. 17. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!