Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Milyen könyvet ajánlotok...

Milyen könyvet ajánlotok neki? Sürgős!

Figyelt kérdés

Egy 5. osztályos kislánynak szeretnék könyvet venni.Jövőhéten táborba leszek, így még ezen a héten szeretném megrendelni, mert 29-én már ünneplik...

Leírás: Imád kosarazni, sportolni, nem szereti a horrort, ill. ne legyen olyan témájú a könyv amiben szó van a "nemi életről", ha értitek...

Fiús lány. Tesin kívül imádja a rajzórákat. Meglehetősen "őrült" lány.

Ha esetleg könyvön kívül van más ötletetek, azt is szívesen fogadom, társasjáték rengeteg van neki, de szerintem abban a korban van, amikor már nem a játék a lényeg... :)

U.I.: Twilightot lécci ne tanácsoljátok, én biztos, hogy nem veszek neki olyat...


2013. júl. 16. 11:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Rumini. Én imádtam.
2013. júl. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Becca Fitzpatrick-Hush,hush

Tutira tetszeni fog neki:) Én csak úgy faltam a sorait,és 2 nap alatt kiolvastam!:)

14/L

2013. júl. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Gyémántlány ***** válasza:

A Szent Johanna Gimit ajánlom, ha olyan típusú lány, biztos ismered azt a sorozatot.

Aztán van Jacqueline Wilson JÓ BARÁTOK című könyve is jó, bár én második osztályban olvastam. Az pont egy fiús lányról szól. Szerintem nyugodtan kérdezd meg, mit szeretne, esetleg vegyél könyvutalványt, akkor ő tudja kiválasztani, amit akar, és így nem nyúlhatsz mellé.

2013. júl. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
ulysses moore kulcsos könyvek sorozata. nagyon jó :)
2013. júl. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ruminit még nem olvastam, megnéztem molyon, nekem kicsit mesésnek tűnik, de meglátom :).

Csitt-csitt: Ááá, lehet, hogy én írtam rosszul a leírást,de az egyáltalán, minimálisan se illik hozzá. Azért köszi!

SzJG, igen olvastam is már 1-től a Kalauzig, és imádom is, és kár, hogy neki is megvan az összes rész :D.

Jóbarátok: hm, ebbe nagyon beletrafáltál, kedves 3. válaszoló! Azt hiszem ez lesz az!

Igen, én is gondoltam volna rá ,hogy megkérdezem mit szeretne, de ismerem, és imádja a meglepetéseket. A világért se szeretné ő eldönteni/előre tudni, hogy mit kap :).

2013. júl. 16. 17:10
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves 4. válaszoló! Hát, ha azokra a fantasy regényekre gondolsz, akkor nemigen :/. Nem az ő műfaja, de a Jóbarátok tökéletes lesz :). Természetesen köszönöm mindenkinek, és megy a "zöld pacsi" szintén mindenkinek :).
2013. júl. 16. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!