Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Egy házibulit szervezek...

Egy házibulit szervezek születésnapom alkalmából, a szüleim nem lesznek otthon úgyhogy nyugodtan tudunk majd bulizni. Ez lesz az első házibulim és nem tudom hogy mivel lehetne feldobni. Például ivós játékokra gondolok. Van valami ötlet?

Figyelt kérdés
Házibulihoz tippek kellenének!:) tudnátok ajánlani?

2013. aug. 16. 16:49
 1/4 anonim válasza:

Hány éves vagy? Hányan jönnek?


Mondjuk szerintem fontos a kaja része a dolognak, olyat mindenképp rendezz, a féltve őrzött dolgaidat, esetleg a szüleid dolgait valahova zárd el, gondolok itt pénzre, telefonra, komolyabb dolgokra, és például nálam a hálószoba az tabu, mindig bezárom, ha valami ilyen bulit rendezek, ennyivel megtisztelem a szüleimet, hogy oda azért ne járjon be akárki, főleg, hogy az ilyen bulikra mindig jön olyan valaki is, akit ne adj Isten nem is ismerek.


Fontos a zene, de azért a szomszédokra sem árt figyelni. Az ivós játékok pedig sokmindentől függnek, mondjuk elsősorban attól, hogy mennyien lesztek.


Nem kell megijedni, csak előre, hidd el, egy jó élmény ez mindenkinek, ha okosan van megszervezve. Nálam mindig van valami ilyesmi, eddig komolyabb baj nem volt!:)

2013. aug. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok a többiek is kb ennyi idősek. És nagyjából 20-an leszünk. Attól szerencsére nem kell nagyon félni hogy bemennek a szobákba mert kerti parti lesz.:) ivós játékokat tudnátok ajánlani? Sörpong már megvan..:)
2013. aug. 16. 21:46
 3/4 anonim válasza:
Én vagyok az első!:) Az úgy szuper, a kerti dolog az nagyot tud szólni, jó lesz biztos! Alkoholi nem olyan rossz játék, mi sokat elbaromkodtunk vele, néha rulettezünk is piával, az sem rossz!:) De mondjuk az első dolog sokkal praktikusabb, és talán érdekesebb is!:) Jó szórakozást.
2013. aug. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a válaszaidat, remélem jól fog sikerülni az biztos hogy pia lesz bőven!:)
2013. aug. 18. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!